Aktuální témata

Evropské aktuality v bulletinu Energetika v EU

Přečtěte si aktuality z evropské energetiky v osmém čísle bulletinu Energetika v EU!

Evropské aktuality v bulletinu Energetika v EU

Přečtěte si aktuality z evropské energetiky v sedmém čísle bulletinu Energetika v EU!

Poslední prázdninová noční exkurze na Orlíku

V pátek 21. srpna otevírá elektrárna Orlík své brány a zve Vás na dobrodružnou exkurzi do svých útrob. Součástí prohlídky jsou jak exteriéry, tak interiéry jedné z největších vodních elektráren v České republice. Návštěvníci mohou volit čas mezi 21:00 nebo 22:30.

24 hodin v JE Dukovany - exkurze 22.-23.8.

Od 22.8. (9:00) do 23.8. (9:00) otevře JE Dukovany své brány veřejnosti. Přijďte i vy!

Evropské aktuality v bulletinu Energetika v EU

Přečtěte si aktuality z evropské energetiky v šestém čísle bulletinu Energetika v EU!

24.7. - Noční exkurze v Orlické přehradě a elektrárně

24. července máte možnost zažít netradiční exkurzi v elektrárně Orlík. Právě předposlední páteční noc v měsíci červenci bude ve znamení prohlídek, jak interiérů, tak exteriérů vodního díla, které už více jak 50 let vydatně pomáhá energetické soustavě a stejnou dobu usměrňuje nevyzpytatelnou řeku Vltavu.

Safeguard Temelín 2015

Přibližně dvě stovky vojáků si od 1. do 5. června procvičí ochranu Jaderné elektrárny Temelín při teroristické hrozbě. V rámci cvičení Safeguard Temelín 2015 se zaměří především na odvrácení útoku vedeného ze vzduchu.

Navštivte naše elektrárny - díky virtuálním prohlídkám!

Cestu k nejzajímavějším nebo běžně nepřístupným partiím elektráren nabízí pokračování úspěšných virtuálních prohlídek provozů Skupiny ČEZ. Návštěvníkům se postupně otevře dalších 5 lokalit – vodní elektrárna Orlík, vodní elektrárna Střekov, přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně, smart region Vrchlabí a jaderná elektrárna Dukovany.

Přečtěte si aktuality z evropské energetiky v bulletinu Energetika v EU

Generální ředitel Skupiny ČEZ Daniel Beneš Manažerem roku

Hlavní cenu v nejprestižnější soutěži českých manažerských osobností Manažer roku 2014 získal Daniel Beneš, generální ředitel a předseda představenstva energetické Skupiny ČEZ. Cenu převzal na dnešním slavnostním vyhlášení v pražském paláci Žofín, které proběhlo v rámci Dne úspěšných manažerů a firem, jenž připadá právě na 23. dubna.

Předchozí