Aktuální témata

Evropské aktuality v bulletinu Energetika v EU

Přečtěte si aktuality z evropské energetiky v šestém čísle bulletinu Energetika v EU!

Evropské aktuality v bulletinu Energetika v EU

Přečtěte si aktuality z evropské energetiky v šestém čísle bulletinu Energetika v EU!

24.7. - Noční exkurze v Orlické přehradě a elektrárně

24. července máte možnost zažít netradiční exkurzi v elektrárně Orlík. Právě předposlední páteční noc v měsíci červenci bude ve znamení prohlídek, jak interiérů, tak exteriérů vodního díla, které už více jak 50 let vydatně pomáhá energetické soustavě a stejnou dobu usměrňuje nevyzpytatelnou řeku Vltavu.

Safeguard Temelín 2015

Přibližně dvě stovky vojáků si od 1. do 5. června procvičí ochranu Jaderné elektrárny Temelín při teroristické hrozbě. V rámci cvičení Safeguard Temelín 2015 se zaměří především na odvrácení útoku vedeného ze vzduchu.

Navštivte naše elektrárny - díky virtuálním prohlídkám!

Cestu k nejzajímavějším nebo běžně nepřístupným partiím elektráren nabízí pokračování úspěšných virtuálních prohlídek provozů Skupiny ČEZ. Návštěvníkům se postupně otevře dalších 5 lokalit – vodní elektrárna Orlík, vodní elektrárna Střekov, přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně, smart region Vrchlabí a jaderná elektrárna Dukovany.

Přečtěte si aktuality z evropské energetiky v bulletinu Energetika v EU

Generální ředitel Skupiny ČEZ Daniel Beneš Manažerem roku

Hlavní cenu v nejprestižnější soutěži českých manažerských osobností Manažer roku 2014 získal Daniel Beneš, generální ředitel a předseda představenstva energetické Skupiny ČEZ. Cenu převzal na dnešním slavnostním vyhlášení v pražském paláci Žofín, které proběhlo v rámci Dne úspěšných manažerů a firem, jenž připadá právě na 23. dubna.

Iniciativa Magritte vyzývá k další diskuzi o evropské energetické politice

Představitelé iniciativy sdružující nejvýznamnější evropské energetiky přišli s další výzvou, kterou dnes přednesli na konferenci v Evropském parlamentu.

ČEZ vyměnil na den oranžovou za modrou. Podpořil lidi s poruchami autistického spektra

Skupina ČEZ se připojila k celorepublikové kampani „Česko svítí modře“ s cílem zvýšit povědomí o problematice autismu. V noci z 2. na 3. dubna proto modré světlo ozářilo elektrárenské budovy v sedmi krajích České republiky. Podporu a solidaritu modrým nasvícením, jehož barva symbolizuje komunikaci - nezbytnou, avšak problematickou oblast pro osoby s autismem, vyjádřily budovy a elektrárny Skupiny ČEZ v Děčíně, Hradci Králové, Dukovanech, Temelíně, Praze, Plzni nebo Ostravě.

Otestuje si, zda doma neplýtváte energiemi, na www.energetickytest.cz a ušetřete!

Předchozí