Archiv tiskových zpráv

1
Říjen 2014

Mobil od ČEZ představuje výhodnou kombinaci balíčků pro rodiny a neomezené volání

Mobil od ČEZ rozšiřuje svou nabídku balíčků mobilních služeb bez závazků a přidává mimo jiné také neomezené volání do všech sítí jen za 550 Kč měsíčně. Současně myslí na rodiny a představuje speciální nabídku šitou na míru všem členům už od pouhých 600 Kč měsíčně.

1
Říjen 2014

Sanace je u konce, malá vodní elektrárna čeká na první návštěvníky

Želina – Stavební ruch, který probíhal na malé vodní elektrárně Želina od poloviny června, je u konce. Veškeré sanační práce skončily. Během prvního říjnového dne byla rozebrána přeložka ze speciálního potrubí, jímž byla po celou dobu rekonstrukce zajišťována dodávka surové vody pro Elektrárnu Tušimice.

30
Září 2014

Moravskoslezský kraj si vyzkouší Nissan LEAF

Ostrava, 30. září 2014 – Elektromobil Nissan LEAF se stane běžným prvkem v provozu na území Moravskoslezského kraje. Jeho zapůjčení k vyzkoušení vychází ze vzájemného partnerství kraje a projektu Elektromobilita ČEZ. Města na severu Moravy a ve Slezsku sází na elektromobilitu s cílem eliminovat zdroje znečištění ovzduší.

30
Září 2014

Z mobilních buněk od ČEZ vyroste „Triangle City“

Chudeřice (Bílina), 30. 9. 2014 – Zástupci Skupiny ČEZ dnes v Chudeřicích předali sestavy mobilních buněk hejtmanovi Ústeckého kraje Oldřichu Bubeníčkovi. Z buněk vyroste zázemí pro dělníky i řidiče kamionů v průmyslové zóně Triangle na Žatecku. ČEZ je kraji nabídl za 1 procento pořizovací ceny.

30
Září 2014

Karlovarský kraj má nové lákadlo pro studium techniky

Skoro čtyři tisíce studentů středních škol na Karlovarsku má nový důvod, proč si zamilovat technické obory. Karlovarský kraj za téměř milionové podpory Nadace ČEZ zakoupil necelé dvě stovky pomůcek Merkur Education pro názornější a zábavnější výuku zejména technicky orientovaných předmětů.

29
Září 2014

Změny v dozorčí radě ČEZ

Na dnešním zasedání dozorčí rady rezignoval k 29.9.2014 člen dozorčí rady Petr Blažek. Na jeho místo byl kooptován nový člen dozorčí rady Robert Šťastný.

29
Září 2014

Policie cvičila ochranu Temelína

Maskovaní policisté, střelba nebo dýmovnice. Tak vypadala jedna z ukázek pracovního setkání, které dnes proběhlo v Jaderné elektrárně Temelín. Představitelé Státního úřadu pro jadernou bezpečnost, Integrovaného záchranného systému, krajské správy, samosprávy a Jaderné elektrárny Temelín probírali poučení z událostí JE Fukušima. Nechyběl ani zástupce Evropské komise. Dynamickou tečku za setkáním udělala Policie ČR. Poprvé za přítomnosti médií předvedla zadržení osob, které neoprávněně pronikly do areálu největší české elektrárny.

26
Září 2014

Další odběratelé tepla v Jirkově se dočkají snížení ceny

S příznivou zprávou přichází ČEZ Teplárenská, a. s., ze Skupiny ČEZ za částí obyvatel Jirkova. Převzetím technologií a doprovodného majetku od společnosti Uniservis - Reality může totiž sjednotit ve městě cenu za teplo, a tím snížit výdaje svým novým odběratelům. V praxi to znamená, že odkupem teplárenských aktivit od původního distributora, který dosud obhospodařoval sekundární sítě, sníží cenu tepla o pět procent.

25
Září 2014

Tři tisícovky zákazníků využily služeb Ombudsmana ČEZ. Pro 10 % z nich měl dobrou zprávu

Praha, 25. září 2014 – Zájem o služby Ombudsmana ČEZ Josefa Sedláka za téměř pět let fungování jeho týmu průběžně roste a celkový počet podnětů zákazníků překročil 3 000. V desetině případů ochránce práv klientů vyhodnotil stížnost jako oprávněnou a vyzval příslušnou společnost Skupiny ČEZ ke zjednání nápravy.

25
Září 2014

ČEZ Teplárenská hlásí:Topná sezoná na severu Čech zahájena, na zimu jsme připraveni

V průběhu letních odstávek vynaložila ČEZ Teplárenská na severu Čech na diagnostické kontroly, údržbu a případnou opravu či výměnu dožité technologie 8,5 milionů korun. Všechny provozní jednotky proto hlásí plnou připravenost na zimu, přičemž ve všech lokalitách byla topná sezona definitivně v tomto týdnu zahájena.

Předchozí Nahoru