Archiv tiskových zpráv

16
Říjen 2014

Dohoda s Albánií potvrzena: strany splnily všechny odkládací podmínky, ČEZ získá téměř 3 mld. Kč

Na půdě Sekretariátu energetického společenství ve Vídni si strany vzájemně potvrdily splnění všech odkládacích podmínek, čímž vstoupila v účinnost dohoda o narovnání uzavřená mezi společnostmi Skupiny ČEZ a Albánií v červnu tohoto roku. Podle ní ČEZ získá celkem 100 milionu EUR, tedy částku obdobnou počáteční investici do nákupu albánské distribuční společnosti.

16
Říjen 2014

Ústí nad Labem má veřejnou dobíjecí stanici pro elektromobily. Najdete ji v OC Forum

Ústí nad Labem, 16. října 2014 – Elektromobilita si úspěšně razí cestu do severočeského regionu. Po Chomutovu má svou veřejnou dobíjecí stanici také krajská metropole Ústí nad Labem, kde mohou majitelé vozů na elektrický pohon doplnit energii v OC Forum. Jedním z cílů projekt Elektromobilita ČEZ je podpora rozvoje tohoto způsobu dopravy v ČR.

16
Říjen 2014

Předškolákům se kouzelná tabule líbí, baví je i poučuje

Těchlovice (okr. Děčín) - Děti předškolního věku z mateřinky v Těchlovicích „poznávají svět“ s pomocí nové interaktivní tabule. Moderní učební pomůcka přispívá hlavně k jejich rozvoji ve psaní a kreslení. Rovněž ovšem nabývají zkušenosti s novými informačními technologiemi. Výhodou interaktivní tabule je hlavně to, že dokáže při výuce nahradit chybějící pomůcky. Na její pořízení přispěla mateřské škole Nadace ČEZ.

15
Říjen 2014

Mobil od ČEZ slaví 1. narozeniny

Během pouhého jednoho roku se Mobilu od ČEZ podařilo získat již více než 80 tisíc zákazníků a stát se tak největším virtuálním operátorem v České republice s nabídkou paušálních služeb. Mobil od ČEZ je rovněž nejúspěšnějším virtuálem mezi energetickými společnostmi. Největším jeho lákadlem je stále možnost navolit si balíčky přesně podle svých individuálních potřeb bez jakýchkoliv závazků, neomezené volání a SMS ve vlastní síti. Jako dárek k narozeninám si Mobil od ČEZ navíc nadělil rozšíření své nabídky o mobilní telefony.

13
Říjen 2014

Speciální základka v Chrudimi je díky třem nadacím bezbariérová

V Chrudimi, 13. října 2014 – Chrudimská Speciální základní škola je od pondělí 13. října kompletně bez bariér. Speciální schodišťové plošiny z prvního do druhého patra se škola dočkala díky přispění tří nadací – Nadace Charty 77/Konto Bariéry, Nadace ČEZ a Nadace Agrofert.

13
Říjen 2014

ČEZ spustil aplikaci ČEZ ON-LINE pro chytré telefony

Skupina ČEZ nabízí od 7. října možnost snadné obsluhy zákaznického účtu na chytrém telefonu. Služba ČEZ ON-LINE, kterou využívají zákazníci ČEZ na počítači, je nově ke stažení také jako mobilní aplikace.

10
Říjen 2014

Prověření havarijní připravenosti má za sebou další elektrárna na severu Čech

PRUNÉŘOV – Únik sádrovcové suspenze a její průnik do dešťové kanalizace v elektrárně Prunéřov I zalarmoval požární hlídku příslušné směny v provoze, podnikové hasiče i celý havarijní štáb. Událost zaznamenal jeden z pracovníků elektrárny při běžné kontrole potrubí, který ihned informoval směnového inženýra. Ten vzápětí spustil nezbytný proces, jímž byly všechny dotčené osoby a instituce informovány o vzniku mimořádné události s dopadem na životní prostředí. Jednalo se přitom o další havarijní cvičení v uhelných elektrárnách Skupiny ČEZ na severu Čech.

10
Říjen 2014

Policejní specialisté vyjeli na Kamýk k tikající bombě. Nanečisto.

Kamýk, 10. října 2014 – Nález neznámého předmětu v útrobách vodní elektrárny Kamýk odstartoval včera celou sérii událostí, jež dokonale prověřily souhru Policie ČR, obsluhy elektrárny a Havarijního štábu provozu. To byl ostatně hlavní cíl havarijního cvičení, které celou situaci věrně navodilo. Vodní elektrárna Kamýk, která ročně vyrobí v průměru 80 milionů kWh a pokryje tak spotřebu 23 tisíc středočeských domácností, prošla v uplynulém roce největší modernizací za celou dobu jejího 53letého provozu.

10
Říjen 2014

Základka v Trutnově je bezbariérová a drží palce Ježkovi

Trutnovská Základní škola V Domcích je od pátku 10. října kompletně bez bariér. Nájezdové rampy se škola dočkala díky doporučení šestinásobného paralympijského vítěze Jiřího Ježka, který ji v grantovém řízení Oranžové schody Nadace ČEZ doporučil ještě před svým těžkým pádem na mistrovství světa

7
Říjen 2014

ČEZ představil výhodný produkt GARANT a další novinky pro zákazníky

Zákazníci ČEZ nyní mohou díky nové produktové řadě GARANT ušetřit 10 % na ceně silové elektřiny. Získají navíc záruku, že jim po dobu dvou let může cena elektřiny jenom klesat. ČEZ současně představuje celou řadu dalších opatření zvyšujících komfort zákazníků.

Předchozí Nahoru