Seznam členů

Vedoucí jednotlivých částí IO v ČEZ a. s.

Jméno, příjmení, funkce   E-mail
Šťastný Radovan, Ing.
Vedoucí Inspekčního orgánu
 
Radovan.Stastny@cez.cz
Bielczyková Jarmila, Ing.                                  Manažer kvality   Jarmila.Bielczykova@cez.cz
Lukáš Jiří, Ing.
Technický vedoucí za oblast  – tlakových zařízení
  Jiri.Lukas@cez.cz
Pavlík Vít, Ing.
Technický vedoucí za oblast rotační zařízení – vibrační diagnostika


Vit.Pavlik@cez.cz
Píštěk Miroslav, Ing.
Technický vedoucí za oblast elektrozařízení – diagnostika točivých strojů a revize vyhrazených elektrických zařízení


Miroslav.Pistek@cez.cz
Kaleta Karel, Ing.,Ph.D.
Technický vedoucí za oblast - inspekcí svařování
 
Karel.Kaleta@cez.cz