Seznam členů

Vedoucí jednotlivých částí IO v ČEZ a. s.

Jméno, příjmení, funkce Kontakt E-mail
Šťastný Radovan, Ing.
Vedoucí
tel.: 591 102 256
Radovan.Stastny@cez.cz
Bielczyková Jarmila, Ing.
Manažer kvality
tel.: 591 102 667
mobil: 724 917 853
Jarmila.Bielczykova@cez.cz
Lukáš Jiří, Ing.
Technický vedoucí za oblast tlakových zařízení
tel.: 591 102 707
mobil: 606 657 482
Jiri.Lukas@cez.cz
Pavlík Vít, Ing.
Technický vedoucí za oblast točivých strojů – vibrační a hluková diagnostika
tel.:471 102 697
mobil: 606 758 962
Vit.Pavlik@cez.cz
Píštěk Miroslav, Ing.
Technický vedoucí za oblast elektrozařízení – diagnostika točivých strojů a revize vyhrazených elektrických zařízení
tel.: 591 102 473
mobil: 606 657 483
Miroslav.Pistek@cez.cz
Kaleta Karel, Ing.,Ph.D.
Technický vedoucí za oblast inspekcí svařování
tel.: 591 102 246
mobil: 725 658 103
Karel.Kaleta@cez.cz