Chci změnit produktovou řadu

Vybrali jste si vhodnější produktovou řadu než tu, kterou nyní využíváte? Preferujete on-line komunikaci a chcete zároveň ušetřit? Změna produktové řady je velmi jednoduchá.

Tip pro vás
Máte časté dotazy nebo požadavky na pracovníky naší zákaznické linky či kontaktních center? Chcete je vyřešit pohodlněji, aniž byste museli někam telefonovat nebo chodit? Pak vám nejlépe poslouží naše ČEZ ON-LINE.

Prostřednictvím počítače budete mít vždy kompletní informace o svém odběru elektřiny či plynu, fakturách a platbách, stejně jako možnost okamžitě změnit své zasmluvněné a důležité údaje.

Aktivujte si tuto inteligentní službu na našich internetových stránkách www.cez.cz/cezonline.

Produktovou řadu můžete jednoduše změnit v rámci ČEZ ON-LINE z pohodlí vašeho domova. Změnu je možné provést online v záložce „Žádosti a požadavky/Změna produktové řady.“

Seznam produktových řad pro elektřinu i plyn je velmi široký.

Pokud přístup do ČEZ ON-LINE ještě nemáte, neváhejte se zaregistrovat na www.cez.cz/cezonline, zjednodušíte si tím vyřizování i ostatních požadavků.

Pokud potřebujete osobně poradit, kontaktujte naši Zákaznickou linku 800 810 820 nebo navštivte nejbližší kontaktní místo.

Obrátit se na nás můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře Napište nám.