Zpět

Jak fungují služby MOBILU OD ČEZ?

MOBIL OD ČEZ je virtuálním operátorem pro rodiny, jehož služby jsou založeny na tom, že si každý člen rodiny vybere na míru přesně to, co potřebuje.  Během doby, co je taková rodina s námi, si navíc může služby jednoduše měnit podle toho, jak zrovna potřebuje – tu více minut, tu méně, přidat SMS balíček, upravit si velikost internetu apod.  Smlouva s námi je bez závazku. A jak to vnímají dvě základní skupiny, které se rozhodly přejít právě k MOBILU OD ČEZ?

Zákazníkům tradičních operátorů s paušálními službami, kteří zvolili MOBIL OD ČEZ, vyhovuje především to, že se u nás nemusí uvazovat na dva roky k neomezeným tarifům, které pro ně byly povětšinou drahé. Zvolili si přesně to množství volných jednotek, které sedne na míru jejich intenzitě volání, psaní SMS nebo používání mobilního internetu. Toto všechno navíc za ceny, které u konkurence v dnešní nabídce nenajdete.

Zákazníkům tradičních operátorů s předplacenou službou, kteří zvolili MOBIL OD ČEZ, vyhovuje především cena za minutu volání, která je 2,90 Kč. V mnoha případech představuje dokonce i třikrát méně, než zákazníci se SIM kartou na kredit stále ještě platí. Navíc se u nás už nemusí starat o dobíjení kreditu či mít obavu z toho, že jim kredit dojde v nejméně vhodném okamžiku.

Proč si naši zákazníci aktivují balíčky služeb? Je to jednoduché, tedy zejména pro toho, kdo zná svoji měsíční potřebu. S balíčky volání získáváte na účtování po vteřinách, navíc vám je stejně jako SMS balíčky převádíme do dalšího období, kde se spotřebují jako první. V případě balíčků internetu, když už jej trochu využíváte, se aktivací vyhnete tzv. dennímu balíčku, který je v případě každodenní aktivace finančně nevýhodný. Všechny balíčky můžete navíc v průběhu měsíce měnit, samozřejmě podle toho, jak zrovna potřebujete.

Pomohly Vám uvedené informace?