O prázdninách pokračují unikátní večerní exkurze do elektrárny Orlík!

Zažijte neopakovatelnou atmosféru noční prohlídky největší české klasické vodní elektrárny! Tradiční dobrodružná exkurze na Orlíku. Prohlídky probíhají celým provozem a k vidění bude i nasvícené vodní dílo s největší betonovou hrází v Česku. Registrujte se na jeden z termínů!

NOVINKA: V rámci nočních exkurzí bude veřejnosti poprvé odtajněn strategický protiatomový kryt. Studená válka probíhala na politické úrovni, vznikla za ní však monstrózní a často i kuriózní díla!

exkurze - noční OrlíkElektrárna Orlík je součástí největší betonové hráze u nás a používá pro výrobu elektrické energie vodu z nejvodnatějšího uměleho jezera v Československu. Prohlídka bude trvat 60 minut a uvidíte při ní celý provoz elektrárny. Exkurzi si může užít celá rodina, dětem nad 6 let je vstup povolen. Exkurzi si je nutné rezervovat písemně na e-mailu: pisecko {zavináč} email {tečka} cz nebo telefonu 737 50 69 50. V objednávce je nutné uvést celá jména osob, která se budou exkurze účastnit (do závorky rok narození). Jména se musí shodovat s platným dokladem (pro případ kontroly). Dále uveďte čas, který si níže můžete vybrat. Počet míst omezen!

rodepi-OrlíkExkurze v pátek 4. 8. 2017 se budou konat v tyto časy:

  • 20:00
  • 21:30
  • 23:00

Exkurzi je ideální spojit s výletem do jižních Čech! Inspirace : www.jiznicechy.cz/turisticke-cile nebo www.toulava.cz