Tiskové zprávy

Charita a sponzoring
COVID-19

Energetici potěšili seniory, přinesli jim 179 koláčků a křížovky

Zaměstnanci ostravského pracoviště společnosti ČEZ Prodej se rozhodli zpříjemnit a osladit seniorům alespoň jeden ze současných těžkých dnů. Všem obyvatelům Domova pro seniory ve Frýdku-Místku koupili koláče a prostřednictvím personálu jim je poslali i s osobními vzkazy.

16. 5. 2020

Distribuce
COVID-19

Ostrava: ČEZ Distribuce opět otevřela technické konzultační místo v Domě energetiky

V návaznosti na uvolňování koronavirových opatření ze strany vlády otevřela společnost ČEZ Distribuce v pondělí 11. 5. 2020 své technické konzultační místo (TKM) v Ostravě v objektu Domu energetiky. Lidé i firmy, nehledě na to, od které firmy elektřinu odebírají, si tady opět mohou pohodlně vyřešit své distribuční požadavky. Mezi ty nejčastější patří žádost o připojení, přeložku, změnu příkonu nebo zaizolování vedení. Na pracovišti platí zvýšená hygienická opatření.

11. 5. 2020

Distribuce
COVID-19

Olomouc: ČEZ Distribuce opět otevřela technické konzultační místo u vlakového nádraží

V návaznosti na uvolňování koronavirových opatření ze strany vlády otevřela společnost ČEZ Distribuce v pondělí 11. 5. 2020 své technické konzultační místo (TKM) v Olomouci v objektu Regionálního centra naproti vlakového nádraží. Lidé i firmy, nehledě na to, od které firmy elektřinu odebírají, si tady opět mohou pohodlně vyřešit své distribuční požadavky. Mezi ty nejčastější patří žádost o připojení, přeložku, změnu příkonu nebo zaizolování vedení. Na pracovišti platí zvýšená hygienická opatření.

11. 5. 2020

Distribuce
COVID-19

ČEZ Distribuce opětovně otevře technická konzultační místa

V návaznosti na uvolňování koronavirových opatření ze strany vlády společnost ČEZ Distribuce otevře od pondělí 11. 5. 2020 svá technická konzultační místa (TKM). Lidé i firmy zde mohou opět pohodlně vyřešit distribuční požadavky, jako například žádost o připojení, změnu příkonu, zaizolování vedení, žádosti o přeložku a další. Na všech TKM platí zvýšená hygienická opatření.

8. 5. 2020