Tiskové zprávy str. 1

Personální informace
Ostatní
Distribuce

Distribuční maturita opět v Hradci Králové

Hradec Králové ,září 2021 – Distribuční maturita opět ve své klasické podobě proběhla minulý týden v Hradci Králové. Všichni si oddechli, že se vše vrátilo do normálu. Březnová distribuční maturita – náhrada za loňskou, totiž probíhala online. Ale žáci, učitelé i přednášející si pochvalovali, že takto je to mnohem lepší a poučnější.

30. 9. 2021

Personální informace
Jaderné elektrárny

V Temelíně začala Letní univerzita

I když do začátku školního roku ještě několik týdnů zbývá, v Temelíně do školních lavic usedlo hned třicet mladých lidí z technických vysokých škol a univerzit. Třetinu přitom tvoří studentky, jejichž počet na energetické dvoutýdenní stáži Letní univerzita průběžně roste. Sami energetici potvrzují, že absolventi mají velkou šanci najit uplatnění v Jaderné elektrárně Temelín i Skupině ČEZ.

17. 8. 2021

Personální informace

Komunikační tým Skupiny ČEZ nově posiluje Barbora Peterová

Komunikační tým energetické Skupiny ČEZ se 10. května 2021 rozrostl o novou mluvčí. Barbora Peterová se bude věnovat mediální komunikaci v rámci celé Skupiny ČEZ a posílí tak stávající útvar komunikace vedený mluvčím Ladislavem Křížem.

12. 5. 2021

Personální informace
Životní prostředí a obnovitelné zdroje
Jaderné elektrárny

„Temelínské“ cyklobusy zahájily sezónu

Do práce v autobuse, zpátky domů na kole. Také letos mohou zaměstnanci elektrárny k dopravě do práce využívat cyklobusy. Netradičním benefitem sleduje ČEZ především jejich bezpečnost. Zkušenosti z minulých let potvrzují, že kombinovaná doprava cyklobus-kolo má i nečekané přínosy pro životní prostředí.

12. 4. 2021