Vánoční soutěž #VánočníEnergieodČEZ

Zveme vás na rozsvícení vánočních stromů

Chceme vám popřát krásné Vánoce a poděkovat, že jste s námi.

Po celé zemi, od měst až po malé vesničky, rozsvítíme vánoční stromy na náměstích a návsích.

Ten váš najdete níže na této stránce.

Kde rozsvěcíme

Rozsvítíme věže našich elektráren

Zveme vás na unikátní rozsvícení vánočního stromu na věžích našich elektráren. Přijďte se podívat 1. a 2. prosince od 17 hodin až do rána!

  • Jaderná elektrárna Dukovany
  • Elektrárna Prunéřov
  • Jaderná elektrárna Temelín
  • Uhelná elektrárna Mělník
  • Uhelná elektrárna Ledvice

Proč to děláme

„Celoročně naplňujeme různými aktivitami v regionech jednu z priorit naší strategie udržitelného rozvoje – Být dobrým partnerem a sousedem měst a obcí, kde podnikáme. A letos jsme se rozhodli pokračovat v tomto duchu i během adventu. Rozsvícením vánočních stromů na venkově i ve městech chceme zároveň poděkovat všem zákazníkům, kteří nám zachovávají přízeň“,

Michaela Ziková, ředitelka Nadace ČEZ

Mapa míst, na kterých rozsvítíme stromy

Klášterec Nad Orlicí, Obecní Úřad 30. 11. 2017 16:00
Nový Bydžov 15. 11. 2018 17:00
Jamolice 24. 11. 2018 16:00
Bohumín 25. 11. 2018 17:00
Žamberk 27. 11. 2018 18:00
Rapotín 28. 11. 2018 16:30
Hukvaldy 30. 11. 2018 15:15
Ledvice 30. 11. 2018 16:00
Velké Losiny 30. 11. 2018 16:00
Jáchymov 30. 11. 2018 16:00
Domašov u Šternberka 30. 11. 2018 16:00
Hnojník 30. 11. 2018 16:00
Dolní Bukovsko 30. 11. 2018 16:30
Stará Voda 30. 11. 2018 16:30
Rožnov pod Radhoštěm 30. 11. 2018 16:30
Klenčí pod Čerchovem 30. 11. 2018 17:00
Kolinec 30. 11. 2018 17:00
Všemyslice 30. 11. 2018 17:00
Olešník 30. 11. 2018 17:00
Šumperk 30. 11. 2018 17:00
Ivančice 30. 11. 2018 17:00
Rokycany 30. 11. 2018 17:00
Nýřany 30. 11. 2018 17:00
Kojetín 30. 11. 2018 17:00
Jistebník 30. 11. 2018 17:00
Železný Brod 30. 11. 2018 17:00
Šluknov 30. 11. 2018 17:00
Náklo 30. 11. 2018 17:00
Kamýk nad Vltavou 30. 11. 2018 17:00
Třemošná 30. 11. 2018 17:00
Kladruby nad Labem 30. 11. 2018 17:00
Český Těšín 30. 11. 2018 17:30
Perštejn 30. 11. 2018 18:00
Klatovy 30. 11. 2018 18:00
Habartov 30. 11. 2018 18:15
Hroznětín 30. 11. 2018 18:45
Moravský Krumlov 01. 12. 2018 09:30
Dolní Tošanovice 01. 12. 2018 15:00
Janov 01. 12. 2018 15:00
Rouchovany 01. 12. 2018 15:00
Dvorce 01. 12. 2018 15:30
Dolní Lomná 01. 12. 2018 15:30
Náměšť nad Oslavou 01. 12. 2018 15:30
Trhanov 01. 12. 2018 16:00
Háj ve Slezsku 01. 12. 2018 16:00
Dolní Žandov 01. 12. 2018 16:00
Fulnek 01. 12. 2018 16:00
Březová 01. 12. 2018 16:00
Otročín 01. 12. 2018 16:00
Moravské Bránice 01. 12. 2018 16:00
Biskoupky 01. 12. 2018 16:00
Veliny 01. 12. 2018 16:30
Měděnec 01. 12. 2018 16:30
Dolní Beřkovice 01. 12. 2018 16:30
Místo 01. 12. 2018 16:30
Vysoké Mýto 01. 12. 2018 16:30
Litovany 01. 12. 2018 16:45
Doupovské Hradiště, Lučiny 01. 12. 2018 17:00
Horšovský Týn 01. 12. 2018 17:00
Nejdek 01. 12. 2018 17:00
Žimutice - Sobětice 01. 12. 2018 17:00
Lenešice 01. 12. 2018 17:00
Vrbno pod Pradědem 01. 12. 2018 17:00
Petřvald 01. 12. 2018 17:00
Chrášťany 01. 12. 2018 17:00
Albrechtice 01. 12. 2018 17:00
Svoboda nad Úpou 01. 12. 2018 17:00
Nová Paka 01. 12. 2018 17:00
Ždírec nad Doubravou 01. 12. 2018 17:00
Slavětice 01. 12. 2018 17:00
Polanka nad Odrou 01. 12. 2018 17:00
Vejprty 01. 12. 2018 17:00
Mělník 01. 12. 2018 17:00
Potštát 01. 12. 2018 17:15
Kadaň 01. 12. 2018 17:15
Jablunkov 01. 12. 2018 17:30
Miroslav 01. 12. 2018 17:30
Zlaté Hory 01. 12. 2018 17:30
Velichov 01. 12. 2018 18:00
Chrást 01. 12. 2018 18:00
Lázně Kynžvart 01. 12. 2018 18:00
Čeladná 01. 12. 2018 18:00
Štětí 01. 12. 2018 18:00
Postoloprty 01. 12. 2018 18:00
Bečov 01. 12. 2018 18:00
Jeřišno 01. 12. 2018 19:00
Bechlín 02. 12. 2018 13:00
Rešice 02. 12. 2018 13:30
Trutnov 02. 12. 2018 14:30
Železná Ruda 02. 12. 2018 15:00
Zliv 02. 12. 2018 15:00
Orlová 02. 12. 2018 15:00
Budišovice 02. 12. 2018 15:00
Zábřeh 02. 12. 2018 15:00
Tichá 02. 12. 2018 15:30
Horní Suchá 02. 12. 2018 15:30
Víchová nad Jizerou 02. 12. 2018 15:30
Karlova Studánka 02. 12. 2018 16:00
Albrechtice nad Vltavou 02. 12. 2018 16:00
Vodňany 02. 12. 2018 16:00
Stod 02. 12. 2018 16:00
Břasy 02. 12. 2018 16:00
Velká Jesenice 02. 12. 2018 16:00
Solenice 02. 12. 2018 16:00
Vrané nad Vltavou 02. 12. 2018 16:00
Lipno nad Vltavou 02. 12. 2018 16:30
Lhánice 02. 12. 2018 16:30
Draženov 02. 12. 2018 16:30
Manětín 02. 12. 2018 16:30
Mirošov 02. 12. 2018 16:30
Liběchov 02. 12. 2018 16:30
Trmice 02. 12. 2018 16:30
Lipno and Vltavou 02. 12. 2018 16:30
Žďár - Protivín 02. 12. 2018 16:30
Krnov 02. 12. 2018 16:50
Kamenný újezd 02. 12. 2018 17:00
Starý Plzenec 02. 12. 2018 17:00
Bělá nad Radbuzou 02. 12. 2018 17:00
Dobřany 02. 12. 2018 17:00
Temelín 02. 12. 2018 17:00
Dříteň 02. 12. 2018 17:00
Bechyně 02. 12. 2018 17:00
Nýrsko 02. 12. 2018 17:00
Staňkov 02. 12. 2018 17:00
Přeštice 02. 12. 2018 17:00
Oslavany 02. 12. 2018 17:00
Budišov nad Budišovkou 02. 12. 2018 17:00
Petrovice 02. 12. 2018 17:00
Dukovany 02. 12. 2018 17:00
Jevišovice 02. 12. 2018 17:00
Horní Kněžeklady 02. 12. 2018 17:00
Zbiroh 02. 12. 2018 17:00
Losiná 02. 12. 2018 17:00
Vepříkov 02. 12. 2018 17:00
Klimkovice 02. 12. 2018 17:00
Lipník 02. 12. 2018 17:00
Javorník 02. 12. 2018 17:00
Zálezlice 02. 12. 2018 17:00
Kramolín 02. 12. 2018 17:00
Kladeruby nad Oslavou 02. 12. 2018 17:00
Doupovské Hradiště, Dolní Lomnice 02. 12. 2018 17:00
Most 02. 12. 2018 17:00
Kravaře 02. 12. 2018 17:00
Duchcov 02. 12. 2018 17:00
Málkov 02. 12. 2018 17:00
Hrádek nad Nisou 02. 12. 2018 17:00
Děčín 02. 12. 2018 17:00
Dobkovice 02. 12. 2018 17:00
Chlumec nad Cidlinou 02. 12. 2018 17:00
Květná 02. 12. 2018 17:00
Nové Město nad Metují 02. 12. 2018 17:00
Kostelec nad Orlicí 02. 12. 2018 17:00
Lázně Bělohrad 02. 12. 2018 17:00
Okrouhlice 02. 12. 2018 17:00
Červený Kostelec 02. 12. 2018 17:00
Žerotín 02. 12. 2018 17:00
Svitavy 02. 12. 2018 17:00
Vyšší Brod 02. 12. 2018 17:00
Jaroměřice nad Rokytnou 02. 12. 2018 17:00
Hlučín 02. 12. 2018 17:00
Žabeň 02. 12. 2018 17:00
Štěchovice 02. 12. 2018 17:00
Protivín 02. 12. 2018 17:00
Hluboká nad Vltavou 02. 12. 2018 17:00
Konstantinovy Lázně 02. 12. 2018 17:15
Jindřichovice 02. 12. 2018 17:15
Hořín (Vrbno) 02. 12. 2018 17:30
Horažďovice 02. 12. 2018 17:30
Švihov 02. 12. 2018 17:30
Ovesné Kladruby 02. 12. 2018 17:30
Vrchlabí 02. 12. 2018 17:30
Jaroměř 02. 12. 2018 17:30
Hořín (Zelčín) 02. 12. 2018 17:30
Zubří 02. 12. 2018 18:00
Týn nad Vltavou 02. 12. 2018 18:00
Františkovy Lázně 02. 12. 2018 18:00
Fryčovice 02. 12. 2018 18:00
Březnice 02. 12. 2018 18:00
Jeseník 02. 12. 2018 18:00
Vřesina 02. 12. 2018 18:00
Hustopeče nad Bečvou 02. 12. 2018 18:00
Krásná Lípa 02. 12. 2018 18:00
Klášterec Nad Ohří 02. 12. 2018 18:00
Hodonín 02. 12. 2018 18:15
Sušice 02. 12. 2018 18:20
Hrotovice 03. 12. 2018 16:00
Odry 03. 12. 2018 17:00
Cítov 03. 12. 2018 17:00
Dalešice 05. 12. 2018 16:30
Rosice 05. 12. 2018 16:30
Mohelnice 05. 12. 2018 17:00
Karolinka 05. 12. 2018 17:30
Přešovice 05. 12. 2018 18:00
Bělá nad Radbuzou 06. 12. 2018 17:00
Újezd Svatého Kříže 06. 12. 2018 17:00
Dětmarovice 07. 12. 2018 16:00
Luhačovice 07. 12. 2018 17:00
Valašské Meziříčí 07. 12. 2018 17:00
Horní Dubňany 07. 12. 2018 17:30
Hutisko-Solanec 08. 12. 2018 14:00
Loučná nad Desnou 08. 12. 2018 15:00
Tálín 08. 12. 2018 16:30
Libkovice pod Řípem 08. 12. 2018 16:30
Střeň 08. 12. 2018 16:30
Doubrava 08. 12. 2018 18:00
Ždírec 09. 12. 2018 16:00
Třinec 10. 12. 2018 16:00
Horní Beřkovice 18. 12. 2018 16:30
Stonava 19. 12. 2018 16:00
Nákří 24. 12. 2018 14:00

Představení soutěže

Pro naše stávající zákazníky z řad domácností odstartujeme 1. prosince 2018 na facebookovém profilu Skupina ČEZ vánoční soutěž o rok energie zdarma. O vítězích rozhodnou nejoriginálnější fotky u vánočního stromu na veřejném prostranství s kreativně ztvárněným nápisem #VánočníEnergieodČEZ.

Autor nejlepší fotky získá energii od ČEZ na rok zdarma.
Kompletní pravidla soutěže naleznete zde