Vánoční soutěž #VánočníEnergieodČEZ

Zveme vás na rozsvícení vánočních stromů

Chceme vám popřát krásné Vánoce a poděkovat, že jste s námi.

Po celé zemi, od měst až po malé vesničky, rozsvítime vánoční stromy na náměstích a návsích.

Ten váš najdete níže na této stránce.

Kde rozsvěcíme

Rozsvítíme věže našich elektráren

Zveme vás na unikátní rozsvícení vánočního stromu na věžích našich elektráren. Přijďte se podívat 1. a 2. prosince od 17 hodin až do rána!

  • Jaderná elektrárna Dukovany
  • Elektrárna Prunéřov
  • Jaderná elektrárna Temelín
  • Uhelná elektrárna Mělník
  • Uhelná elektrárna Ledvice

Proč to děláme

„Celoročně naplňujeme různými aktivitami v regionech jednu z priorit naší strategie udržitelného rozvoje – Být dobrým partnerem a sousedem měst a obcí, kde podnikáme. A letos jsme se rozhodli pokračovat v tomto duchu i během adventu. Rozsvícením vánočních stromů na venkově i ve městech chceme zároveň poděkovat všem zákazníkům, kteří nám zachovávají přízeň“,

Michaela Ziková, ředitelka Nadace ČEZ

Mapa míst, na kterých rozsvítíme stromy

Jamolice 23. 11. 2019
Javorník 24. 11. 2019 17:00
Dvůr Králové nad Labem 24. 11. 2019 18:00
Vikýřovice 28. 11. 2019 16:00
Jáchymov 29. 11. 2019 16:00
Chvaletice 29. 11. 2019 16:30
Žimutice 29. 11. 2019 16:30
Železný Brod 29. 11. 2019 16:30
Město Libavá 29. 11. 2019 16:30
Město Albrechtice 29. 11. 2019 17:00
Kladruby nad Labem 29. 11. 2019 17:00
Kolinec 29. 11. 2019 17:00
Olešník 29. 11. 2019 17:00
Ivančice 29. 11. 2019 17:00
Markvartovice 29. 11. 2019 17:00
Litovel 29. 11. 2019 17:00
Rýmařov 29. 11. 2019 17:00
Dolní Bukovsko 29. 11. 2019 17:00
Frýdlant nad Ostravicí 29. 11. 2019 17:00
Kamýk nad Vltavou 29. 11. 2019 17:00
Klenčí pod Čerchovem 29. 11. 2019 17:00
Velké Losiny 29. 11. 2019 17:30
Žabeň 29. 11. 2019 17:30
Hanušovice 29. 11. 2019 18:00
Klatovy 29. 11. 2019 18:00
Perštejn 29. 11. 2019 18:00
Český Těšín 29. 11. 2019 18:00
Hroznětín 29. 11. 2019 18:30
Moravský Krumlov 30. 11. 2019
Litovany 30. 11. 2019
Dolní Dubňany 30. 11. 2019
Mlečice 30. 11. 2019 16:00
Moravské Bránice 30. 11. 2019 16:00
Háj ve Slezsku 30. 11. 2019 16:00
Fulnek 30. 11. 2019 16:00
Jindřichovice 30. 11. 2019 16:30
Biskoupky 30. 11. 2019 16:30
Němčice 30. 11. 2019 16:30
Víchová nad Jizerou 30. 11. 2019 16:30
Vysoké Mýto 30. 11. 2019 16:30
Měděnec 30. 11. 2019 16:30
Jablunkov 30. 11. 2019 16:30
Rokycany 30. 11. 2019 17:00
Vítkov 30. 11. 2019 17:00
Dražíč 30. 11. 2019 17:00
Dívčice 30. 11. 2019 17:00
Albrechtice 30. 11. 2019 17:00
Kadaň 30. 11. 2019 17:00
Vejprty 30. 11. 2019 17:00
Horšovský Týn 30. 11. 2019 17:00
Staňkov 30. 11. 2019 17:00
Kozmice 30. 11. 2019 17:00
Široká Niva 30. 11. 2019 17:00
Horní Životice 30. 11. 2019 17:00
Rouchovany 30. 11. 2019 17:00
Svoboda nad Úpou 30. 11. 2019 17:00
Havířov 30. 11. 2019 17:00
Všemyslice 30. 11. 2019 17:00
Moravská Třebová 30. 11. 2019 17:00
Nejdek 30. 11. 2019 17:00
Nošovice 30. 11. 2019 17:00
Petřvald 30. 11. 2019 17:00
Náměšť nad Oslavou 30. 11. 2019 17:00
Mělník 30. 11. 2019 17:00
Dolní Moravice 30. 11. 2019 17:15
Zlaté Hory 30. 11. 2019 17:30
Kravaře 30. 11. 2019 17:30
Doloplazy 30. 11. 2019 18:00
Dolní Lutyně 30. 11. 2019 18:00
Habartov 30. 11. 2019 18:00
Velichov 30. 11. 2019 18:00
Chrást 30. 11. 2019 18:00
Čeladná 30. 11. 2019 18:00
Paseky 30. 11. 2019 19:00
Police nad Metují 01. 12. 2019
Veselí nad Lužnicí 01. 12. 2019
Lhánice 01. 12. 2019
Horní Dubňany 01. 12. 2019
Solenice 01. 12. 2019
Třemošná 01. 12. 2019
Kamenný újezd 01. 12. 2019
Dobšice 01. 12. 2019
Rešice 01. 12. 2019
Lázně Kynžvart 01. 12. 2019
Děčín 01. 12. 2019
Břasy 01. 12. 2019
Dříteň 01. 12. 2019 15:00
Bílá 01. 12. 2019 15:00
Havlíčkův Brod 01. 12. 2019 16:00
Nové Město nad Metují 01. 12. 2019 16:00
Mokré Lazce 01. 12. 2019 16:00
Budišovice 01. 12. 2019 16:00
Karlova Studánka 01. 12. 2019 16:00
Červený Kostelec 01. 12. 2019 16:00
Číčenice 01. 12. 2019 16:00
Lenešice 01. 12. 2019 16:15
Jaroměř 01. 12. 2019 16:30
Libkovice pod Řípem 01. 12. 2019 16:30
Trmice 01. 12. 2019 16:30
Mirošov 01. 12. 2019 16:30
Chomutov 01. 12. 2019 16:30
Nedašova Lhota 01. 12. 2019 16:30
Stod 01. 12. 2019 16:30
Manětín 01. 12. 2019 16:30
Větřkovice 01. 12. 2019 16:30
Třinec 01. 12. 2019 16:30
Česká Třebová 01. 12. 2019 16:30
Klimkovice 01. 12. 2019 16:30
Draženov 01. 12. 2019 16:45
Krnov 01. 12. 2019 16:50
Plzeň 01. 12. 2019 17:00
Velké Heraltice 01. 12. 2019 17:00
Bečice 01. 12. 2019 17:00
Chrudim 01. 12. 2019 17:00
Dukovany 01. 12. 2019 17:00
Hluboká nad Vltavou 01. 12. 2019 17:00
Březnice 01. 12. 2019 17:00
Chlumec nad Cidlinou 01. 12. 2019 17:00
Zbiroh 01. 12. 2019 17:00
Temelín 01. 12. 2019 17:00
Bechyně 01. 12. 2019 17:00
Protivín 01. 12. 2019 17:00
Tichá 01. 12. 2019 17:00
Duchcov 01. 12. 2019 17:00
Hrádek nad Nisou 01. 12. 2019 17:00
Kostelec nad Orlicí 01. 12. 2019 17:00
Vyšší Brod 01. 12. 2019 17:00
Prosenice 01. 12. 2019 17:00
Rakov 01. 12. 2019 17:00
Jaroměřice nad Rokytnou 01. 12. 2019 17:00
Vrchoslavice 01. 12. 2019 17:00
Zahájí 01. 12. 2019 17:00
Liběchov 01. 12. 2019 17:00
Hořín 01. 12. 2019 17:00
Bílá Lhota 01. 12. 2019 17:00
Čechy 01. 12. 2019 17:00
Lázně Bělohrad 01. 12. 2019 17:00
Dolní Podluží 01. 12. 2019 17:00
Zliv 01. 12. 2019 17:00
Žďár 01. 12. 2019 17:00
Deštné v Orlických horách 01. 12. 2019 17:00
Ústí nad Orlicí 01. 12. 2019 17:00
Vrané nad Vltavou 01. 12. 2019 17:00
Bělá nad Radbuzou 01. 12. 2019 17:00
Málkov 01. 12. 2019 17:00
Švihov 01. 12. 2019 17:00
Oslavany 01. 12. 2019 17:00
Jevišovice 01. 12. 2019 17:00
Líně 01. 12. 2019 17:00
Dobřany 01. 12. 2019 17:00
Nýrsko 01. 12. 2019 17:00
Starý Plzenec 01. 12. 2019 17:00
Hlučín 01. 12. 2019 17:00
Bělá nad Radbuzou 01. 12. 2019 17:00
Litomyšl 01. 12. 2019 17:00
Zábřeh 01. 12. 2019 17:00
Orlová 01. 12. 2019 17:00
Bohumín 01. 12. 2019 17:00
Trutnov 01. 12. 2019 17:00
Svitavy 01. 12. 2019 17:00
Dýšina 01. 12. 2019 17:15
Vodňany 01. 12. 2019 17:15
Miroslav 01. 12. 2019 17:30
Vrchlabí 01. 12. 2019 17:30
Horažďovice 01. 12. 2019 17:30
Vidnava 01. 12. 2019 18:00
Štětí 01. 12. 2019 18:00
Losiná 01. 12. 2019 18:00
Týn nad Vltavou 01. 12. 2019 18:00
Albrechtice nad Vltavou 01. 12. 2019 18:00
Postoloprty 01. 12. 2019 18:00
Bečov 01. 12. 2019 18:00
Přeštice 01. 12. 2019 18:00
Halenkov 01. 12. 2019 18:00
Františkovy Lázně 01. 12. 2019 18:00
Petrovice 01. 12. 2019 18:00
Štěchovice 01. 12. 2019 18:00
Sušice 01. 12. 2019 18:15
Hodonín 01. 12. 2019 18:15
Hodonice 01. 12. 2019 18:30
Holice 01. 12. 2019 19:00
Hrotovice 02. 12. 2019
Mohelno 02. 12. 2019
Cítov 02. 12. 2019 17:00
Cítov 02. 12. 2019 17:00
Bukovec 04. 12. 2019 16:15
Sobotín 04. 12. 2019 17:00
Příbor 04. 12. 2019 17:30
Dalešice 05. 12. 2019 16:30
Jeseník 05. 12. 2019 17:00
Rosice 05. 12. 2019 17:00
Vernířovice 05. 12. 2019 17:00
Mohelnice 05. 12. 2019 17:00
Šumperk 05. 12. 2019 17:00
Přešovice 05. 12. 2019 18:00
Dolní Žandov 06. 12. 2019 16:00
Ropice 06. 12. 2019 16:00
Dětmarovice 06. 12. 2019 16:00
Velké Karlovice 06. 12. 2019 16:45
Luhačovice 06. 12. 2019 17:00
Bystřice pod Hostýnem 06. 12. 2019 17:00
Valašská Bystřice 06. 12. 2019 17:00
Bělotín 06. 12. 2019 18:00
Bechlín 07. 12. 2019
Bechlín 07. 12. 2019
Ždírec 07. 12. 2019 16:00
Místo 07. 12. 2019 16:30
Palkovice 07. 12. 2019 16:30
Jablůnka 07. 12. 2019 16:30
Loučná nad Desnou 07. 12. 2019 17:00
Tálín 07. 12. 2019 17:00
Horní Kounice 07. 12. 2019 17:00
Horní Lomná 07. 12. 2019 17:00
Dívčí Hrad 07. 12. 2019 17:00
Doubrava 07. 12. 2019 17:30
Ledvice 07. 12. 2019 18:00
Hraběšice 07. 12. 2019 18:30
Horní Kněžeklady 08. 12. 2019 14:00
Chrášťany 08. 12. 2019 17:00
Hrabyně 08. 12. 2019 18:00
Horní Beřkovice 10. 12. 2019
Modrá Hůrka 11. 12. 2019 17:00
Dobratice 11. 12. 2019 17:45
Dolní Beřkovice 20. 12. 2019 18:00
Nákří 24. 12. 2019 14:00

Představení soutěže

Pro naše zákazníky a fanoušky jsme na Facebooku Skupina ČEZ připravili vánoční soutěž, která poběží od 15. 11. do 15. 12.

Na každý den jsme připravili soutěžní otázky, tipovačky nebo úkoly a každý den budeme vyhlašovat jednoho vítěze, který získá poukaz na vánoční strom v hodnotě 1 000 Kč a vánoční světýlka.

Více naleznete na našem facebookovém profilu