Multimedia str. 2

Personální informace

Přivítali jsme studenty na Letní univerzitě

V jaderné elektrárně Temelín se letos již po páté uskutečnila 14denní řízená stáž vysokoškolských studentů nazvaná Letní univerzita. Do letošního ročníku se přihlásilo 170 studentů z celé republiky. Z nich bylo vybráno téměř 40 uchazečů z pěti vysokých škol. Hlavním smyslem Letní univerzity je seznámit účastníky se Skupinou ČEZ.

10. 8. 2010

Personální informace

Studenti bojovali o Cenu Nadace ČEZ

Osmnáctka studentů českých vysokých škol s technických zaměřením se 1. července sjelo do centrální budovy společnosti ČEZ v Praze, aby již po jedenácté soutěžili o Cenu Nadace ČEZ. Všechny studenty zároveň oslovili personalisté ČEZ s nabídkou zaměstnání na různých pozicích ve společnosti.

1. 7. 2010

Personální informace

Studenti chtějí pracovat v ČEZ

Letošní průzkum mezi vysokoškolskými studenty ukázal, že po ukončení školy by nejraději nastoupili do zaměstnání ve společnosti ČEZ. Osmý ročník soutěže Zaměstnavatel roku přinesl ČEZu první místo v kategorii The Most Desired Company (nejžádanější zaměstnavatel).

16. 6. 2010

Personální informace

Akademie věd hostila studentské projekty

Dne 6. května zahájil místopředseda Akademie věd ČR Miroslav Tůma národní finále 17. ročníku Soutěže vědeckých a technických projektů Expo Science Amavet, jejímž je ČEZ tradičně generálním partnerem. Stejně jako v předchozích ročnících, obhajovalo 35 nejlepších středoškoláků z celé republiky, kteří postoupili z regionálních kol, své projekty před odbornou porotou formou posterových prezentací.

11. 5. 2010