Tiskové zprávy str. 1

Jaderné elektrárny
Udržitelný rozvoj

První vinobraní jaderné vinice přineslo přes 700 kilo hroznů

Přes 700 kilogramů hroznů Ryzlinku rýnského a Sauvignonu posbírali energetici v rámci prvního vinobraní jaderné vinice, která roste pod chladicími věžemi Jaderné elektrárny Dukovany. Slunečné počasí přivedlo přímo na vinici zájemce nejen o samotný sběr vína, ale také o včelí med, který také pochází přímo z prostředí elektrárny.

16. 10. 2021

Ostatní
Charita a sponzoring

V Jílové u Prahy zvyšuje bezpečnost chodců nově nasvícený Oranžový přechod

Jílové u Prahy - Nejvytíženější komunikací v Jílové u Prahy je bezesporu Pražská ulice, která prochází přímo historickým centrem tohoto královského zlatohorního města. Jeden z nejvyužívanějších přechodů pro chodce se pak nachází u křižovatky s ulicí Rudných dolů a právě ten je nyní nově označen dvěma oranžovými sloupy s osvětlovacími tělesy. Vedení města totiž uspělo v grantu Oranžový přechod a na realizaci nasvícení problémového přechodu získalo od Nadace ČEZ 120 000 korun.

14. 10. 2021

Produkty a služby
Ostatní
Ekonomické a finanční zprávy

Dementi

Objevují se spekulace o tom, že jsme informaci o konci působení Bohemia Energy měli už dříve a že tato informace ovlivnila změny ceníků elektřiny. Není to pravda.

14. 10. 2021

Elektrárny
Ostatní

Jizerská 50 - viděna Šesti (osobnostmi české fotografie)

Ledvice – Nejen vyznavači bílé stopy a zimních sportů vůbec, ale i všichni návštěvníci Informačního centra klasické energetiky Skupiny ČEZ v Elektrárně Ledvice si nyní mohou v jeho prostorách prohlédnout impozantní fotovýstavu věnovanou nejpopulárnějšímu běhu na lyžích v České republice. Jizerská 50 | Viděna šesti, jak se výstava správně jmenuje, jej přibližuje právě pohledem šesti různých fotografů, jejichž jména se řadí mezi výrazné osobnosti české fotografie. Jsou to Markéta Navrátilová, Jan Šibík, Jiří Langpaul, Daniel Hušták, Lukáš Dvořák a Tomáš Vocelka.

14. 10. 2021