Tiskové zprávy str. 1

Distribuce

ČEZ Distribuce zjednodušuje zákazníkům život, o spolupráci s energetiky mají revizní technici zájem

V polovině letošního roku odstartovala ČEZ Distribuce program „Spolupracující partneři“, který má za cíl navázat spolupráci mezi revizními techniky a energetiky. Cílem je zrychlit a zjednodušit celou administrativu a snížit chybovost při vytváření revizních zpráv, což ocení především zákazníci. O spolupráci je obrovský zájem, ČEZ Distribuce nyní spolupracuje s 276 revizními techniky.

7. 12. 2021

Udržitelný rozvoj
Produkty a služby
Ostatní
Dodavatel poslední instance (DPI)

ČEZ znovu vyzývá zákazníky, kteří stále zůstávají v režimu DPI, k přechodu na standardní smlouvu. Všechny informace najdou přehledně na webu

• Odběratele, kteří stále zůstávají v režimu DPI, kontaktuje ČEZ Prodej aktivně nejen poštou, ale také prostřednictvím SMS zpráv, e-mailů, sociálních sítí a webových stránek • Zájemci o standardní smlouvu s ČEZ mohou využít síť více než 80 zákaznických center a poboček smluvních partnerů jako Česká Pošta a další, dedikovanou bezplatnou DPI linku 800 111 700, nebo uzavřít smlouvu kompletně on-line z pohodlí domova na www.cez.cz/cs/dpi • Na hlavní stránce webu Skupiny ČEZ (www.cez.cz) jsou k dispozici přehledné informace jak k problematice DPI, tak k současné situaci v energetice, k odpuštění DPH u elektřiny a plynu, či k akci Milostivé léto

7. 12. 2021

COVID-19
Jaderné elektrárny

V Temelíně oočkovali přes dvě stovky lidí

Přesně 245 pracovníků očkovali začátkem týdne najatí zdravotníci v Jaderné elektrárně Temelín. ČEZ tak dál posiluje současnou více než 80procentní proočkovanost svých jaderných elektráren. Do konce roku budou mít energetici možnost ještě 20. prosince. Další termíny ČEZ v Temelíně plánuje na začátek příštího roku.

7. 12. 2021

ČEZ ESCO

Písecká radnice ušetřila od roku 2014 energie v hodnotě téměř 35 milionů korun

Cekem tři energeticky úsporné projekty garantují městu Písek již osm let každoroční úspory nákladů za elektřinu, plyn, teplo a vodu ve výši 4,2 milionu korun. Skutečná úspora je však obvykle vyšší, od roku 2014 dosáhla téměř 35 milionů korun. Investice do modernizace objektů v hodnotě 26 milionů korun se tak městu vrátila už před několika lety.

7. 12. 2021