Tiskové zprávy str. 1

Vzdělávání a nábor
Udržitelný rozvoj a ESG
Zahraniční aktivity

ČEZ se připojil k iniciativě OSN na posílení postavení žen. Zaměří se zejména na možnosti skloubení práce s péčí o rodinu

Energetická společnost ČEZ se stala signatářem iniciativy OSN, která podporuje firmy ve vytváření rovných příležitostí a posilování postavení žen. Připojení ke globální iniciativě je dalším krokem ČEZ k dosažení dlouhodobého cíle navýšit podíl žen v managementu na 30 %, který česká energetika vyhlásila v roce 2021. Ve svých aktivitách na podporu rovných příležitostí se ČEZ zaměřuje zejména na období rodičovství, které podle řady průzkumů představuje pro ženy v kariéře zlomové období. K řadě současných aktivit připravuje jako novinku na letošek adaptační program pro návrat z rodičovské zpět do práce a vznik zaměstnanecké skupiny.

30. 9. 2023

Ostatní
Charita a sponzoring

Venkovní fitness využívají děti, dospělí i senioři

Hradec Králové, 29. září 2023 - Obyvatelé všech věkových kategorií v Lázních Bohdaneč mohou používat multifunkční venkovní fitness hřiště. Místo pro dětské hry i cvičení dospělých či rehabilitaci je umístěno v lokalitě Na Lužci. Oranžové hřiště podpořila Nadace ČEZ částkou 200 000 Kč.

29. 9. 2023

Produkty a služby
ČEZ Prodej

Nová aplikace MŮJ ČEZ má úspěch. Energie si z mobilu ovládá už 50 tisíc zákazníků

Upravit si zálohy, zadat samoodečet, zaplatit energie, nebo sledovat vývoj své spotřeby. To vše lze na pár kliknutí v mobilu s novou aplikací MŮJ ČEZ, kterou si během několika týdnů od spuštění stáhlo již přes 50 tisíc zákazníků. ČEZ Prodej plánuje možnosti aktivit v rámci aplikace dál rozšiřovat – do konce letošního roku například chce zavést vrácení přeplatku na jedno kliknutí či možnost sjednání splátkového kalendáře.

27. 9. 2023

Jaderné elektrárny

V Temelíně zefektivnili kontroly pomocného zařízení

Posílený systém průmyslové televize nově využívají operátoři a další odborníci ke kontrole pomocného zařízení v Jaderné elektrárně Temelín. Investice vyšla energetiky na desítky miliónů korun a ČEZ si od ní slibuje efektivnější kontroly zařízení.

27. 9. 2023