Podpora dodavatelů

V otázkách spojených s funkcionalitami SAP Ariba se obraťte na Ariba Help Centre. Pro dotazy spojené s nákupem se Skupinou ČEZ se obraťte na Service Desk Skupiny ČEZ.

Ariba Help Centre

Pokud máte technické dotazy nebo jste zapomněli své přihlašovací údaje do SAP Ariba, doporučujeme Vám obrátit se na Ariba Help Centre. Tento centrální zdroj je určen k poskytování technické podpory a řešení problémů souvisejících s používáním platformy SAP Ariba. Můžete je kontaktovat přímo zde a jejich odborný tým Vám rád poskytne pomoc a odpovědi na Vaše otázky.

SAP FAQ portál

Pro odpovědi na často kladené otázky doporučujeme navštívit FAQ portál dodavatele SAP. Tento portál poskytuje ucelené informace obohacené o předchozí setkání na dodavatelských summitech, které mohou být užitečné při řešení Vašich dotazů a potřeb spojených s používáním produktů a služeb SAP. Pro další informace a zdroje navštivte prosím tento odkaz.

Service Desk Skupiny ČEZ

Pokud se máte otázky nebo potřebujete pomoc týkající se elektronické komunikace se Skupinou ČEZ, rádi Vám poskytneme podporu prostřednictvím našeho ServiceDesku. Prosím, kontaktujte nás na emailové adrese servicedesk@cez.cz a naši zástupci vám budou k dispozici, aby Vám pomohli s vašimi dotazy či problémy.