9. 5. 2022

ČEZ a Česká pošta rozšiřují strategickou spolupráci. Další pobočky se otevírají v Brandýse nad Labem a dalších sedmnácti městech

Česká pošta a ČEZ Prodej pokračují v rozšiřování strategické spolupráce. V předchozích dvou vlnách byla kontaktní místa ČEZ Prodej otevřena na 22 poštovních pobočkách a nově se otevírají na dalších 18. Zákazníci si tak budou moci nově vyřídit veškeré své požadavky týkající se energií v Dobřichovicích, Slaném, Brandýse nad Labem, Frýdlantu v Čechách, Uničově, Zábřehu, Vysokém Mýtu, Sušici, Klatovech, Rakovníku, Tachově, Chrudimi, Kadani, Kopřivnici, Hlučíně, Litvínově, Břeclavi a Třebíči. Na základě dohody obou společností budou do konce tohoto roku přepážky ČEZ Prodej klientům k dispozici na 73 poštovních pobočkách po celé republice.

Nově otevřená kontaktní místa se tak přidávají k těm v Berouně, Blansku, Brně, Českých Budějovicích, Hlinsku v Čechách, Chrudimi, Jablonci nad Nisou, Jeseníku, Jihlavě, Jindřichově Hradci, Lounech, Mělníku, Písku, Rokycanech, Říčanech u Prahy, Strakonicích, Táboře, Uherském Hradišti, Vsetíně, Vyškově, Zlíně a Žďáře nad Sázavou.

„Dosavadní spolupráce se ukázala jako přínosná pro všechny tři strany. Českou poštu, ČEZ Prodej a hlavně pro zákazníky. Těch na specializované přepážky přišly vyřídit své záležitosti spojené s energiemi desetitisíce klientů. Spolupráce šlape a jsem rád, že můžeme na poštách otevřít další přepážky ČEZ,“ pochvaluje si strategické partnerství generální ředitel České pošty Roman Knap.

„Dosavadní zkušenosti z provozu plně potvrdily užitečnost a přínos obsluhy našich zákazníků na poštovních pobočkách, počet uspokojených požadavků se tu od loňského léta více než ztrojnásobil. I když klademe důraz na online řešení požadavků, a neustále proto zkvalitňujeme digitální služby, považujeme za důležité i udržování osobního kontaktu s lidmi. Právě pobočky České pošty jsou ideálním místem, kde si zákazníci mohou vyřešit své požadavky spojené s elektřinou nebo plynem,“ vysvětluje generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec.

Na těchto vybraných poštách si v kontaktních místech ČEZ Prodej mohou zákazníci vyřídit vše okolo energií či získat kontakty na odborníky, kteří jim poradí například s instalací střešní fotovoltaické elektrárny na rodinné domy. Též se mohou poradit o instalaci domácích tepelných čerpadel nebo plynových a elektrokotlů.

Nové přepážky ČEZ Prodej na České poště

Město

 

Adresa

Brandýs nad Labem-St. Boleslav

 

Riegrova 630/2

Břeclav

 

Břetislavova 1945/1

Dobřichovice

 

Palackého náměstí 951

Frýdlant v Čechách

 

Okružní 1260

Hlučín

 

Školní 1076/4

Chrudim

 

Resselovo náměstí 109

Kadaň

 

Poštovní 1553

Klatovy

 

Nádražní 89

Kopřivnice

 

Štefánikova 1163/12

Litvínov

 

náměstí Míru 13

Rakovník

 

Husovo náměstí 21

Slaný

 

Masarykovo náměstí 1004/18

Sušice

 

Havlíčkova 16

Tachov

 

Hornická 1596

Třebíč

 

Smila Osovského 2/1

Uničov

 

Dr. Beneše 79

Vysoké Mýto

 

B. Smetany 33

Zábřeh

 

Postřelmovská 465/1a

 

Stávající přepážky ČEZ Prodej na České poště

Město

 

Adresa

Beroun

 

Kostelní 121/27

Blansko

 

Hybešova 584/53

Brno

 

Mojmírovo náměstí 2919/22

České Budějovice

 

Senovážné nám. 240/1 

Hlinsko v Čechách

 

Adámkova třída 1094

Chrudim

 

Resselovo náměstí 109

Jablonec nad Nisou

 

Liberecká 32/2

Jeseník

 

Poštovní 341/3

Jihlava

 

Masarykovo nám. 4321/8

Jindřichův Hradec

 

Husova 129

Louny

 

Štefánikova 1465

Mělník

 

Tyršova 100/12

Písek

 

Žižkova třída 270/2

Rokycany

 

Jiráskova 247

Říčany u Prahy

 

Masarykovo nám. 62/32

Strakonice

 

Podskalská 601

Tábor

 

U Bechyňské dráhy 2926

Uherské Hradiště

 

Masarykovo nám. 12

Vsetín

 

Mostecká 1144

Vyškov

 

Dvořákova 128/23

Zlín

 

J. A. Bati 5648

Žďár nad Sázavou

 

Nádražní 494/23

 

O České Poště:

Česká pošta je státní podnik, jehož zakladatelem je Ministerstvo vnitra a který na území České republiky provozuje poštovní služby. Se svými 27 000 zaměstnanci je jedním z největších českých zaměstnavatelů a jejích 3 200 pošt je jednou z nejrozsáhlejších pobočkových sítí na území ČR.

O ČEZ Prodej:

Společnost ČEZ Prodej, která je součástí Skupiny ČEZ, je s téměř 3,3 miliony zákazníků největším dodavatelem energií v Česku. Vedle toho nabízí také chytrá energetická řešení pro domácnosti: například instalace střešních fotovoltaických elektráren s bateriemi, tepelná čerpadla, plynové kotle a řídicí systémy, které tyto technologie propojují. ČEZ Prodej také provozuje virtuálního operátora Mobil od ČEZ, který má cca 128 000 zákazníků.