Multimedia str. 13

Charita a sponzoring

Pomáhali jsme v Bohumíně

Zaměstnanci Skupiny ČEZ z různých míst republiky zamířili do Bohumína, aby po povodních pomohli postiženým rodinám. Dobrovolníci uklízeli zahrady a sklepy, ale také radili rodinám, jak obsluhovat vysoušeče. Pro zaměstnance není podobná pomoc novinkou. Už loni pomáhali po bleskových povodních na Jesenicku.

26. 5. 2010

Charita a sponzoring

Fandíme olympionikům a sportu

Již za několik dní budeme fandit našich sportovcům na ZOH ve Vancouveru. Skupina ČEZ již deset let podporuje Český olympijský tým. Svou podporu sportu prezentuje mj. i na sportovištích jako je ČEZ Aréna v Pardubicích.

2. 2. 2010

Charita a sponzoring

Zaměstnanci Skupiny ČEZ přispěli handicapovaným

V rámci třetího ročníku charitativní akce "Plníme přání, myslíme na druhé" přispěli zaměstnanci Skupiny ČEZ 13 handicapovaným spoluobčanům na potřebné zdravotnické pomůcky. Celkem se sešlo 540 tisíc korun.

7. 1. 2010

Charita a sponzoring

Nový vozík udělal radost v Táboře

Letošní ročník charitativní akce společnosti ČEZ, Nadace ČEZ a Nadace Charty 77 Konta Bariéry vnesl radost do rodinného domu v Táboře, kde žije mladá rodina Másílkových. Pan Jaroslav, který je po těžkém úrazu odkázán na vozík, převzal šek, díky kterému si může dovolit nový – mnohem lepší model vozíku.

23. 12. 2009