Multimedia str. 6

Elektrárny

Elektrárna Mělník otevřela své brány

Den otevřených dveří Elektrárny Mělník se opravdu vydařil. Tři výrobní provozy Elektrárny Mělník, kterou v rámci Skupiny ČEZ provozuje společnost Energotrans, a. s., si během soboty 8. září prohlédlo 847 osob. K vidění byla nejen veškerá technologie vyrábějící tepelnou či elektrickou energii, ale i technika profesionálních podnikových hasičů. Den otevřených dveří byl doplněný o kreativní dílničky a zábavu pro děti, vystoupení hudebních skupin Klasickej postup a Baťa & Kalábůť něžný beat a také Oranžové kolo Nadace ČEZ. Během 105 minutových jízd na čtyřech rotopedech se přitom podařilo 420 šlapajícím „vyjet“ celkem 104 946 korun.

10. 9. 2018

Elektrárny

Nahlédněte za kulisy elektráren díky 3D modelům!

Energetiku a fyziku podanou srozumitelně pro nejrůznější věkové skupiny přináší oblíbená multimediální aplikace www.svetenergie.cz z portfolia Vzdělávacího programu ČEZ už více než rok.

14. 6. 2018

Životní prostředí a obnovitelné zdroje

Větrné elektrárny otevřely své brány

Již po třinácté se na větrných elektrárnách po celé České republice uskutečnil Den otevřených dveří. Fanoušci větrné energie mohli využít příznivého větru a přijet se podívat, jak fungují moderní větrné elektrárny!

11. 6. 2018

Produkty a služby

ČEZ ESCO: ArcelorMittal v úplně novém světle

V ArcelorMittal byla zrekonstruovaná světelná soustava. Moderní úsporné LED osvětlení nahradilo již dosluhující rtuťové a halogenidové výbojky i klasické zářivkové zdroje. Zároveň ČEZ ESCO navrhla a dodala celý systém řízení svítidel, který nyní dokáže přesně reagovat na každý požadavek závodu. Více na www.cezesco.cz

6. 6. 2018