Registrace na dodavatelský portál

Abyste s námi mohli komunikovat prostřednictvím nového dodavatelského portálu, je třeba projít procesem registrace na portál SAP Ariba viz níže:

Email s odkazem na registraci

V emailu, který dorazí na HKO (Hlavní kontaktní osoba) Vaší společnosti, najdete odkaz na stránku registrace na portálu SAP Ariba. Bez tohoto odkazu nedojde k propojení se Skupinou ČEZ na portálu SAP Ariba. Kliknutím na daný odkaz budete přesměrováni na registraci.

Vyplnění registračních údajů

Pokud je Vaše společnost na portále SAP Ariba již zaregistrovaná, budete se moci přihlásit pomocí Vašeho existujícího účtu. V opačném případě je třeba se zaregistrovat.

Přihlášení se do portálu pod vytvořeným uživatelským účtem SAP Ariba

Po registraci se do portálu SAP Ariba přihlašte.

Propojení se Skupinou ČEZ

Aby bylo možné komunikovat se Skupinou ČEZ prostřednictvím portálu SAP Ariba, je třeba následně vyplnit krátký dotazník, který se nachází v záložce „Proposals and Questionaires“ (viz manuál níže). Po úspěšném vyplnění dotazníku přijde na email registrující se osoby potvrzení o úspěšném propojení se Skupinou ČEZ.

Přidání dalších kontaktních osob

Pokud chcete přidat další kontaktní osoby za Vaši společnost do SAP Ariba, můžete je přidat v sekci Nastavení/Uživatelé, viz PDF manuál pro registraci.


 

Název dokumentu Typ souboru Velikost
Manuál pro registraci (PDF) 340 kB

 

Nebyli jste registrováni na portálu SUS, ale chcete se zaregistrovat na nový portál SAP Ariba?

Samoregistrace není možná, budete se moci registrovat po dohodě s nákupčím ze Skupiny ČEZ. Pro registraci je nutné zaslat vyplněný formulář Sdělení/Pověření, viz Dokumenty pro registraci nového dodavatele.