Tiskové zprávy str. 1834

Ostatní

Severočeští energetici rozjíždějí Start z domova

Rychlejší a ekonomičtější plnění každodenních provozních úkolů a odstranění závad na rozvodné síti vysokého a nízkého napětí si slibuje Skupina ČEZ od zavedení takzvaného Startu z domova. Jeho realizace se dotkne zhruba 900 zaměstnanců společnosti ČEZ Distribuční služby v rámci celé republiky. Jen na severu Čech se do projektu zapojí 72 dvoučlenných osádek pohotovostních vozů. Celkem se jedná o 177 pracovníků z odboru Provoz a poruchová služba, a to 144 montérů coby osádek vozů a 33 techniků či dispečerů

22. 9. 2006

Ostatní

Změny v dozorčí radě energetické společnosti ČEZ

Na dnešním zasedání vzala dozorčí rada společnosti na vědomí rezignaci dosavadního místopředsedy a člena dozorčí rady Ing. Jiřího Bise a na jeho místo kooptovala náměstka ministra průmyslu a obchodu Ing. Tomáše Hünera. Jana Juchelku, který z funkce člena dozorčí rady odstoupil z důvodu vypršení mandátu již v červnu, v dozorčí radě nahradí Ing. Martin Kocourek.

21. 9. 2006

Ostatní

Neodmyslitelným pomocníkem energetiků je GPS systém

Všech 100 vozidel odboru Poruchové služby z úseku Distribučních služeb SČE, a.s., Skupiny ČEZ pro oblast severních Čech je vybaveno navigačním GPS systémem. Jejich osádky jsou tak neustále v kontaktu s techniky a dispečery. Podle Jaromíra Fiegera, technika oddělení VVN z odboru Provoz a poruchová služba v Děčíně se ovšem nejedná o ?hlídače? montérů, nýbrž pro ně užitečného pomocníka.

20. 9. 2006

Ostatní

Nadace ČEZ podpořila nové Centrum pro rodinu na sídlišti Vinice

Centrum pro rodinu Městské charity Plzeň bylo slavnostně otevřeno 18. září na sídlišti Vinice. Nadace ČEZ na něj přispěla částkou 400 tisíc korun.

19. 9. 2006