Tiskové zprávy str. 1

Udržitelný rozvoj a ESG
Produkty a služby
Ostatní
ČEZ Prodej

ČEZ Prodej je nejdůvěryhodnějším dodavatelem energií 2023

Společnost ČEZ Prodej opět stanula v žebříčku Nejdůvěryhodnější značka na stupních vítězů v kategorii dodavatelé energií. Pozici dodavatele, kterému lidé nejvíc důvěřují, si udržela i v době energetické krize. Zúročuje tak své dlouhodobé zaměření na prozákaznický přístup. Průzkum zaměřený na spotřebitelskou důvěru se dotazuje na názor více než 4 000 respondentů.

22. 11. 2023

Udržitelný rozvoj a ESG
Produkty a služby
ČEZ Prodej

Fixace nad stropy: ČEZ Prodej už převedl přes 100 000 zákazníků na podstropové ceny

Zákazníky, kteří mají zafixované ceny elektřiny a plynu nad úrovní vládních stropů, by od Nového roku čekalo skokové navýšení ceny za silovou složku. ČEZ Prodej proto již několik měsíců oslovuje tyto zákazníky s nabídkou bezplatné refixace na výhodnější produkt s cenou výrazně pod stropem. Možnost ušetřit tisíce korun využilo již téměř 104 000 zákazníků, tedy dvě třetiny z oslovených. Nikdo ze zákazníků ČEZ Prodej nebude muset od ledna platit ceny nad stropy.

16. 11. 2023

Produkty a služby
ČEZ Prodej

Putovní ČEZ Akademie radí, jak na úspory. Teď míří do Frýdku-Místku

Jak ušetřit za energie? Je vhodné pořídit si fotovoltaiku nebo tepelné čerpadlo? Jakou zvolit fixaci? Jak nejlépe nastavit zálohy, aby se člověk vyhnul zbytečným nedoplatkům? S těmito a mnoha jinými tématy poradí odborníci z ČEZ Akademie, která se otevře ve čtvrtek a v pátek 9. a 10. listopadu v Zákaznickém centru ČEZ ve Frýdku-Místku. Kromě osobního poradenství mohou zájemci navštívit přednášky o aktuální situaci v energetice. Na akci může přijít kdokoliv – zákazníci ČEZ i jiných společností. Není třeba se na ni registrovat a je zdarma.

7. 11. 2023

Produkty a služby
ČEZ Prodej

ČEZ Prodej od ledna výrazně zlevní domácnostem nefixované produkty. U elektřiny o více než 20 % a tedy 1 000 korun za MWh oproti stropu

ČEZ Prodej přichází s dalším zlevněním ceníků. Od 1. ledna zlevní téměř dvěma milionům zákazníků z řad domácností nefixované ceníky elektřiny a plynu. Cena elektřiny klesne o více než 20 procent a více než 1 000 korun oproti aktuálnímu cenovému stropu. U plynu se ceny sníží o téměř 30 % pod strop. Zlevnění se týká všech distribučních sazeb a proběhne pro všechny zákazníky na produktech na dobu neurčitou zcela automaticky. Zákazníci dostanou informaci o nových cenících automaticky v průběhu listopadu, nemusejí nikam volat ani chodit.

23. 10. 2023