Tiskové zprávy str. 1

Ostatní
Distribuce - Pomáháme
Charita a sponzoring

Podzimní Průvan v šatníku energetiků z ČEZ byl opět věnován azylovému Domovu sv. Máří  Magdalény

Děčín/Jiřetín pod Jedlovou – Stejně jako před rokem a během letošního května i teď v listopadu provětrali doma energetici napříč Skupinou ČEZ své šatníky. V děčínské centrále ČEZ Distribuce tak shromáždili bezmála 100 kg mírně obnošeného, zánovního, ale i zcela nového dámského, dětského a pánského ošacení. Mezi darovanými věcmi nechyběly ani kabelky, dámská obuv a dvě velké krabice plné rozličného kuchyňského skla a porcelánu. Vše ještě téhož dne skončilo v azylovém Domově sv. Máří Magdaleny v Jiřetíně pod Jedlovou, který spadá pod Diecézní charitu Litoměřice.

3. 11. 2023

Udržitelný rozvoj a ESG
Životní prostředí a obnovitelné zdroje
Distribuce
Distribuce - Pomáháme
Charita a sponzoring

Prémii od energetiků vyhrál 18letý student elektrotechniky z olomoucké Kosinky

Nejúspěšnějším účastníkem motivačního programu pojmenovaném podle vynálezce bleskosvodu Prokopa Diviše, který každoročně vyhlašuje společnost ČEZ Distribuce, se letos v Olomouckém kraji stal 18letý student olomoucké „Kosinky“ David Tauš. Od energetiků dostal 16 tisíc korun a pozvánku na zážitkový den v Praze, který bude zaměřený na elektromobilitu a obnovitelné zdroje energie. Mezi úspěšné absolventy programu ze Střední technické školy v Olomouci, v regionu známé jako „Kosinka“, rozdělila ČEZ Distribuce celkem 102 tisíc korun.

10. 5. 2023

Elektrárny
Udržitelný rozvoj a ESG
Ostatní
Distribuce - Pomáháme
Charita a sponzoring

Energetici opět vyjádřili solidaritu s lidmi s poruchou autistického spektra

Ústecký kraj - Již podeváté v řadě se Skupina ČEZ připojila k celorepublikové kampani „Česko svítí modře“, jejímž cílem je porozumět světu lidí s autismem. V noci z 2. na 3. dubna se tak napříč celou republikou rozzářily vybrané industriální, administrativní a další objekty modrou barvou, která symbolizuje mezilidskou komunikaci. V Ústeckém kraji byly tradičně modře nasvíceny děčínské sídlo ČEZ Distribuce, Elektrárna Tušimice a Elektrárna Ledvice.

3. 4. 2023

Ostatní
Distribuce
Distribuce - Pomáháme
Charita a sponzoring

Nový výukový polygon odstartoval 7. ročník Motivačního programu Prokopa Diviše

Chomutov – Slavnostní vyhlášení Motivačního programu Prokopa Diviše ČEZ Distribuce a pomyslné přestřižení pásky u Výcvikového polygonu sítí nízkého napětí (nn) pro žáky elektrotechnických oborů má za sebou SOŠ ESOZ Chomutov. Zároveň tak byl odstartován další školní rok dlouholeté a velmi úzké spolupráce se Skupinou ČEZ, která se netýká jen investic a vzdělávání.

20. 10. 2022