Tiskové zprávy str. 2

Udržitelný rozvoj a ESG
Distribuce
Distribuce - Pomáháme

Ostrava: Energetici motivují studenty elektro oborů k aktivitě

Jméno slavného českého kněze, hudebníka a vynálezce bleskosvodu Prokopa Diviše zaštítilo už sedmý ročník motivačního programu společnosti ČEZ Distribuce, jehož cílem je motivovat studenty elektro oborů k větší aktivitě při studiu. Motivačním prvkem je cílová prémie až 16 tisíc korun, kterou získá nejaktivnější student druhého, třetího a čtvrtého ročníku ostravské Střední školy elektrotechnické se sídlem v ulici Na Jízdárně.

18. 10. 2022

Ostatní
Distribuce - Pomáháme
Distribuce

Dětem ze Základní školy v Praskačce pomáhají notebooky z ČEZ Distribuce

Hradec Králové, 3. října 2022 – Deset notebooků věnovala společnost ČEZ Distribuce Základní škole v Praskačce. Plně funkční počítače byly předány do školy ještě o prázdninách, aby je učitelé mohli zprovoznit nebo do nich nahrát například učivo a informace.

3. 10. 2022

Distribuce - Pomáháme

ČEZ Distribuce motivuje studenty elektrotechniky, v Ostravě rozdělila mezi nejaktivnější 102 tisíc

Motivační program Prokopa Diviše, který pro studenty elektro oborů z partnerských škol již pošesté vyhlásila společnost ČEZ Distribuce, zná své vítěze. V Ostravě energetici rozdělili mezi nejaktivnější studenty Střední školy elektrotechnické celkem 102 tisíc korun. Podle vedení školy projekt plní svůj účel, zájem žáků základních škol o elektro obory se průběžně zvyšuje a postupně roste i aktivita studentů a učňů v rámci studia.

16. 6. 2022

Udržitelný rozvoj a ESG
Distribuce - Pomáháme

Peníze ze soutěže energetiků použije vítěz na autoškolu

Šestnáct tisíc korun, které vyhrál učeň olomoucké „Kosinky“ Gino Bandy v soutěži nazvané podle vynálezce bleskosvodu Prokopa Diviše, investuje mladík do dalšího vzdělávání – chce si zaplatit autoškolu. Podobné záměry mají i další ocenění učni ze Střední školy technické a obchodní v Olomouci, mezi které rozdělila společnost ČEZ Distribuce celkem 102 tisíc korun.

26. 5. 2022