Tiskové zprávy str. 3

Vzdělávání a nábor
Produkty a služby
ČEZ Prodej

ČEZ Akademie poradí s úsporami energií v Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - Dozvědět se o možnostech, jak co nejlépe ušetřit za energie, zkonzultovat pořízení fotovoltaiky či tepelného čerpadla, nebo se poradit, jak co nejlépe nastavit zálohy, aby zbytečně nevznikal nedoplatek. S tím vším pomohou zájemcům odborníci z ČEZ Akademie během roadshow, která se zastavuje tento týden v Ústí nad Labem. Kromě osobního poradenství budou pro širokou veřejnost připraveny také přednášky o aktuální situaci v energetice. Roadshow ČEZ Akademie se v Ústí nad Labem uskuteční ve čtvrtek 14. a pátek 15. září, a to vždy od 9 do 16 hodin v Zákaznickém centru ČEZ v Panské ulici.

12. 9. 2023

Produkty a služby
ČEZ Prodej

ČEZ Prodej od poloviny září opět zlevní elektřinu i plyn. Jednoletá fixace u elektřiny jde více než 20 procent pod strop, tříletá bude okolo 3 500 Kč.

Společnost ČEZ Prodej letos už počtvrté sníží ceníky u elektřiny i u plynu. Zákazníci, kteří si chtějí zafixovat elektřinu před novou topnou sezónou, mohou využít nový roční on-line produkt za 3 940 Kč/MWh u nejběžnější sazby D02d, který tak vyjde o více než 20 procent a více než tisícovku levněji než vládní strop. U plynu se nově roční fixace sníží na 1 850 Kč, a vyjde tedy o čtvrtinu méně než strop. ČEZ Prodej zároveň v polovině září sníží také ceníky dvouletých a tříletých produktů, o které začíná být mezi zákazníky v poslední době větší zájem kvůli tomu, že se v posledních měsících zastavil pokles velkoobchodních cen.

1. 9. 2023

ČEZ Prodej

ČEZ Akademie poradí s úsporami energií v Českých Budějovicích

Dozvědět se o možnostech, jak co nejlépe ušetřit za energie, zkonzultovat pořízení fotovoltaiky či tepelného čerpadla, nebo se poradit, jak co nejlépe nastavit zálohy, aby zbytečně nevznikal nedoplatek. S tím vším pomohou zájemcům odborníci z ČEZ Akademie během roadshow, která se zastavuje tento týden v Českých Budějovicích. Kromě osobního poradenství budou pro širokou veřejnost připraveny také přednášky s tipy na sledování vlastní spotřeby, úsporná opatření nebo pořízení fotovoltaiky.

23. 8. 2023

Udržitelný rozvoj a ESG
Životní prostředí a obnovitelné zdroje
Produkty a služby
ČEZ Prodej

Nízké zálohy na fotovoltaiku lákají: nabídku ČEZ Prodej zaplatit dopředu jen 10 % z ceny již využilo přes 1 000 lidí

Možnost složit první zálohu jen ve výši 10 % z celkové ceny objednávané fotovoltaiky začali zákazníci ČEZ Prodej rychle využívat. Vstřícný krok největšího dodavatele fotovoltaik v České republice lidé vítají: nabídku využilo již přes 1 000 zájemců. Zájemci o domácí výrobu čisté energie ze slunce tak neposílají dodavateli technologie velké objemy peněz dopředu, ale naopak splácejí investici v několika jasně daných krocích.

8. 8. 2023