Tiskové zprávy str. 5

Ostatní
Distribuce
Distribuce - Pomáháme

SPŠ v Ostrově již zná své letošní novodobé Prokopy Diviše

Ostrov – Motivační program Prokopa Diviše pro školní rok 2020/21, který pro studenty elektrooborů z partnerských škol Skupiny ČEZ již popáté vyhlásila ČEZ Distribuce, má v případě SPŠ Ostrov již své vítěze. Devět nejlepších z prvního až třetího ročníku studia oboru elektrotechnika si tak převzalo diplomy a symbolické šeky s částkami 16, 11, 7 tisíc korun. SPŠ Ostrov se přitom zapojila do motivačního programu již popáté.

23. 6. 2021

Distribuce
Distribuce - Pomáháme

Ostrava: Soutěž pro studenty elektro oborů vyhrála studentka

Osmnáctiletá Anna Klepáčová se stala ostravskou vítězkou soutěže pojmenované podle českého vynálezce bleskosvodu. Motivační program Prokopa Diviše připravila pro studenty elektro oborů Střední školy elektrotechnické v Ostravě společnost ČEZ Distribuce. Vítězka dostala od energetiků šek na 16.000 korun, celkem si studenti přišli na 102 tisíc korun.

16. 6. 2021

Ostatní
Elektrárny
Distribuce
Distribuce - Pomáháme

Motivační program Prokopa Diviše má i letos své chomutovské vítěze

Chomutov – Motivační program Prokopa Diviše pro školní rok 2020/21, který pro studenty elektrooborů z partnerských škol Skupiny ČEZ již popáté vyhlásila ČEZ Distribuce má své vítěze. V případě střední odborné školy v Chomutově, známé pod zkratkou „ESOZ Chomutov“ si tak devět nejlepších žáků tří různých elektrooborů převzalo diplomy a symbolické šeky s částkami 16, 11, 7 tisíc korun jako odměnu za své celoroční snažení. Do pátého ročníku „divišovského klání“ se přitom přihlásilo 128 žáků z oborů elektrikář, mechanik elektronických zařízení a mechanik elektronik.

10. 6. 2021

Ostatní
Distribuce
Distribuce - Pomáháme

SPŠ Kladno již zná své letošní novodobé Prokopy Diviše

Kladno – Motivační program Prokopa Diviše pro školní rok 2020/21, který pro studenty elektrooborů z partnerských škol Skupiny ČEZ již popáté vyhlásila ČEZ Distribuce má v případě SPŠ a VOŠ Kladno již své vítěze. Devět nejlepších z druhého až čtvrtého ročníku studia oboru elektrotechnika si tak převzalo diplomy a symbolické šeky s částkami 16, 11, 7 tisíc korun. SPŠ Kladno se přitom zapojila do motivačního programu již počtvrté.

8. 6. 2021