Tiskové zprávy

Charita a sponzoring
COVID-19

Před koronavirovou ponorkou zachránily děti z DD Příbor kola od Nadace ČEZ

Jak dostat děti od mobilů a počítačů k pohybu a sportování? V Dětském domově Příbor na Novojičínsku se rozhodli pro atraktivní cykloturistiku. V době, kdy pro Nadaci ČEZ připravovali žádost o příspěvek na pořízení nových kol, ještě netušili, jak se jim budou v koronavirové době hodit. Dnes už jsou kola nakoupená díky energií lidí využívajících aplikaci EPP – Pomáhej pohybem běžnou součástí života kluků i holek.

12. 7. 2020

Produkty a služby
ČEZ ESCO
COVID-19

Proti COVID i dalším virům a bakteriím: ČEZ ESCO nabízí ve velkém unikátní technologii čištění ozonem

Zařízení zvané ANNIHILATOR je velmi robustní a je schopné dezinfikovat prostory od virů, bakterií, plísní, roztočů nebo zápachu až pětkrát rychleji než konkurenční technologie. Zvládá také rychle vyčistit velké průmyslové nebo konferenční prostory. Je ideální například pro pravidelnou dezinfekci míst, do kterých se postupně během pandemie COVID vracejí ve větším počtu návštěvníci: kongresových center, kin, konferenčních sálů nebo hotelů. ANNIHILATOR během epidemie také zafungoval jako rychlá první pomoc: využili ho zákazníci ČEZ ESCO, u kterých se COVID vyskytl a potřebovali rychle vydezinfikovat pracoviště. Generátory instaluje společnost AirPlus, dcera ČEZ ESCO.

7. 7. 2020

Charita a sponzoring
COVID-19

Návraty po pandemii: Ostravští skauti zvou do Trojhalí na dětský den, účastníci podpoří záchranáře

Skauti z Ostravy zvou všechny kluky a holky v pondělí 1. června do Trojhalí Karolina. Připravují pro ně dětský den plný zábavy i nahlédnutí do skautského života. Děti se vyřádí na několika soutěžních stanovištích a mohou se také pokusit o překonání rekordu Nadace ČEZ v přeskoku přes lano. Kromě toho, že energetici rekordmana odmění balíkem netradičních cen, bude pro všechny odměnou možnost přispět dobré věci. Prostřednictvím aplikace EPP – Pomáhej pohybem mohou účastníci vynaloženou energií přispět Záchranné brigádě kynologů Moravskoslezského kraje. Dětský den bude v Trojhalí Karolina probíhat v pondělí 1. června od 10 do 17 hodin.

31. 5. 2020

Charita a sponzoring
COVID-19

Energetici potěšili seniory, přinesli jim 179 koláčků a křížovky

Zaměstnanci ostravského pracoviště společnosti ČEZ Prodej se rozhodli zpříjemnit a osladit seniorům alespoň jeden ze současných těžkých dnů. Všem obyvatelům Domova pro seniory ve Frýdku-Místku koupili koláče a prostřednictvím personálu jim je poslali i s osobními vzkazy.

16. 5. 2020