Tiskové zprávy

Ostatní

Výsledky jednání řádné valné hromady ČEZ, a. s. konané dne 19. června 2001

Valná hromada společnosti ČEZ, a. s., schválila Opční program pro členy řídících a kontrolních orgánů a vrcholový management společnosti. Cílem tohoto programu je významně posílit motivaci těchto osob vedoucí ke zvýšení hodnoty společnosti. Program nevyužívá žádný z neetických postupů, neumožňuje ani úvěrování nákupu akcií ze strany společnosti, ani ?put opce?, na základě kterých mohou nabyvatelé převést akcie zpět společnosti (někdy za předem sjednané ceny, vyšší než ceny nabývající).

19. 6. 2001

Ostatní

Pád vojenského letadla v blízkosti obce Kladeruby

Dnes v dopoledních hodinách havarovalo v blízkosti obce Kladeruby a v těsné blízkosti vojenského letiště Náměšť nad Oslavou letadlo (vojenské) v desetikilometrovém pásmu od Jaderné elektrárny Dukovany. Ve vzdušném prostoru okolo jaderné elektrárny existuje ochranné pásmo, které není narušováno.

16. 6. 2001

Ostatní

Návštěva hejtmana a rady kraje

Dne 12.6. 2001 přijíždí na pracovní návštěvu Jaderné elektrárny Dukovany František Dohnal, hejtman kraje Vysočina a rada kraje.

12. 6. 2001

Elektrárny

Žena, která telefonovala do Jaderné elektrárny Dukovany bombovou výhrůžku byla vypátrána.

Žena, která 6.4. ve 12.25 hod. telefonovala do Jaderné elektrárny Dukovany bombovou výhrůžku byla vypátrána. Ženě hrozí ze strany trestních orgánů stíhání za šíření poplašné zprávy a ze strany těch, kterým svým počínáním způsobila škodu řízení o náhradách způsobených škod.

5. 6. 2001