Tiskové zprávy

Ostatní

ČEZ oficiálně představil grafický symbol Duhové energie

Elektrárenská společnost ČEZ včera oficiálně představila ?Duhové logo? ? grafický symbol Duhové energie, svého nedávno uvedeného obchodního programu. Pod názvem Duhová energie ČEZ nabízí zákazníkům bohaté spektrum dodávek různých druhů elektřiny, odlišujících se cenou a časovým pásmem odběru. Jednotlivé druhy dodávek mají vlastní barevné označení a dávají odběratelům možnost výběru ekonomicky výhodné elektřiny, optimalizace spotřeby a snižování nákladů.

30. 11. 2001

Ostatní

ČEZ má zájem účastnit se privatizace slovenských distribučních společností

ČEZ včera odeslal dopis slovenskému Fondu národného majetku, v němž projevil předběžný zájem o koupi nabízených 49 % podílů ve třech slovenských distribučních společnostech. Jde o Západoslovenskou (ZSE), Stredoslovenskou (SSE) a Východoslovenskou energetiku (VSE).

27. 11. 2001

Ostatní

Změny ve vedení provozovatele přenosové soustavy, společnosti ČEPS,a. s.,

Členka představenstva ČEPS a ředitelka sekce ekonomika a financování ČEPS Ludmila Petráňová byla pověřena řízením této společnosti. Dosavadní předseda představenstva a generální ředitel Aleš Tomec byl odvolán z funkce člena a předsedy představenstva vlastníkem společnosti, kterým je ze 100 % elektrárenská společnost ČEZ. Následně odchází i z funkce generálního ředitele.

21. 11. 2001

Ostatní

Prodej duhové energie více než úspěšný

ČEZ má v současnosti pro domácí trh na příští rok smluvně zajištěn prodej 31,7 TWh, což představuje 85 procent očekávaných letošních dodávek na domácí trh. Z hlediska vývozů má ČEZ nyní kontrahováno více jak 8 TWh.

15. 11. 2001