Tiskové zprávy

Distribuce

Motivační program Prokopa Diviše má i letos své plzeňské vítěze

Plzeň – Motivační program Prokopa Diviše pro školní rok 2019/20, který pro studenty elektrooborů z partnerských škol Skupiny ČEZ již počtvrté vyhlásila ČEZ Distribuce společně s Asociací energetických manažerů, má v případě SOU elektrotechnického Plzeň již své vítěze. Devět nejlepších ze dvou učebních a jednoho studijního oboru si tak 30. června převzalo diplomy a symbolické šeky s částkami 16, 11 a 7 000 korun podle toho, na jakém místě se umístili.

30. 6. 2020

Teplárenství
Elektrárny

Letní příprava na zimu - odstávka z důvodu pravidelné údržby

Hradec Králové, 30. června 2020 – Pravidelnou preventivní údržbu a případné následné opravy plánuje společnost ČEZ Teplárenská i v regionu východních Čech. Proto i letos o prázdninách proběhne letní odstávka, jejímž smyslem je kontrola všech primárních i sekundárních rozvodů parovodů a horkovodů, výměníků a dalších zařízení, která jinak v průběhu celého roku zajišťují bezproblémové a bezpečné vytápění a ohřev vody pro všechny zákazníky společnosti.

30. 6. 2020

Distribuce

Motivační program Prokopa Diviše má i letos své chomutovské vítěze

Chomutov - Motivační program Prokopa Diviše pro školní rok 2019/2020, který pro studenty elektrooborů z partnerských škol Skupiny ČEZ již počtvrté vyhlásila ČEZ Distribuce společně s Asociací energetických manažerů, bude mít i letos své vítěze. V případě střední odborné školy v Chomutově, známé pod zkratkou „ESOZ Chomutov“ si tak devět nejlepších žáků tří různých elektrooborů 29. června převzalo diplomy a symbolické šeky s částkami 16, 11, 7 tisíc korun jako odměnu za své celoroční snažení.

29. 6. 2020

Ostatní
Elektrárny
Charita a sponzoring

Když motorkáři ze Skupiny ČEZ jedou Jednou stopou pro…

Další charitativní projekt „Jednou stopou pro…“završili během uplynulého víkendu motorkáři, jejichž společným jmenovatelem je Skupina ČEZ. Tentokráte pomohli hned dvěma rodinám a jednomu sportovnímu klubu pro handicapované plavce. Motorkáři z řad energetiků, ale i jejich přátelé, kamarádi, známí i zcela pro ně neznámí lidé dokázali díky koupi nafoceného kalendáře nashromáždit úctyhodných 145 145 korun. Předání symbolických šeků tradičně proběhlo v Informačním centru Elektrárny Ledvice.

29. 6. 2020