Tiskové zprávy

Produkty a služby
Ostatní
Elektrárny

Exkurze i výstup na rozhlednu již v běžném režimu

Ledvice - Úderem 1. července mohou návštěvníci opět zavítat do všech infocenter Skupiny ČEZ. Toulání po krásách České republiky si tak lze zpestřit objevováním tajů energetiky v celkem 11 interaktivních expozicích v pěti krajích. Na letní sezonu si infocentra připravila řadu novinek, ve druhé polovině prázdnin navíc čeká na děti zábavná letní soutěž o energetické plyšáky. Novinkami k prázdninové návštěvě pochopitelně láká i jediné Informační centrum klasické energetiky v Elektrárně Ledvice, a to včetně možnosti výstupu na nejvyšší rozhlednu v České republice.

29. 6. 2020

Distribuce

Motivační program Prokopa Diviše má i letos své liberecké vítěze

Liberec – Motivační program Prokopa Diviše pro školní rok 2019/20, který pro studenty elektrooborů z partnerských škol Skupiny ČEZ již počtvrté vyhlásila ČEZ Distribuce společně s Asociací energetických manažerů, má v případě SPŠSE Liberec již své vítěze. Devět nejlepších z druhého až čtvrtého ročníku studia průmyslové elektrotechniky si tak převzalo 26. června diplomy a symbolické šeky s částkami 16, 11 a 7 000 korun podle toho, na jakém místě se umístili.

26. 6. 2020

Distribuce

Pardubice mají svého vítěze Motivačního programu Prokopa Diviše

Pardubice 26. června 2020 – Čtvrtým rokem Společnost ČEZ Distribuce společně s Asociací energetických manažerů vyhlašuje Motivační program Prokopa Diviše pro studenty elektrooborů z partnerských škol Skupiny ČEZ. Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice se programu účastní poprvé. Na dnešním slavnostním vyhlášení byli oceněni nejlepší studenti.

26. 6. 2020

Personální informace

Tomáš Pivoňka z ČEZ v čele Českého institutu interních auditorů (ČIIA)

Ředitel útvaru audit a compliance Skupiny ČEZ Tomáš Pivoňka byl opět zvolen prezidentem Českého institutu interních auditorů. ČIIA zvolila Tomáše Pivoňku svým prezidentem již počtvrté. Funkční období je dvouleté.

26. 6. 2020