Tiskové zprávy

Ostatní

Orlická v Týně bude bezpečnější a pohodlnější

Týn nad Vltavou startuje druhou etapu rekonstrukce jedné z klíčových ulic. Orlická ulice na Malé Straně projde kompletní obnovou a zcela nově město vyřeší i její křížení s páteřním „budějovickým“ tahem. Část nákladů na rekonstrukci navíc město zaplatí z daru od společnosti ČEZ.

13. 7. 2020

Charita a sponzoring
COVID-19

Před koronavirovou ponorkou zachránily děti z DD Příbor kola od Nadace ČEZ

Jak dostat děti od mobilů a počítačů k pohybu a sportování? V Dětském domově Příbor na Novojičínsku se rozhodli pro atraktivní cykloturistiku. V době, kdy pro Nadaci ČEZ připravovali žádost o příspěvek na pořízení nových kol, ještě netušili, jak se jim budou v koronavirové době hodit. Dnes už jsou kola nakoupená díky energií lidí využívajících aplikaci EPP – Pomáhej pohybem běžnou součástí života kluků i holek.

12. 7. 2020

Produkty a služby
Teplárenství

Nejdecké memorandum zajistí městu kvalitní a spolehlivé dodávky tepla

Nejdek – Memorandum o vzájemné spolupráci podepsali ve čtvrtek 9. července zástupci společnosti ČEZ Teplárenská, a. s., a města Nejdek. K podpisům pod memorandum se rovněž připojili představitelé společností Sokolovská uhelná, právní nástupce, a. s., a SUAS- Teplárenská, s. r. o. Všichni se tak zavázali k dlouhodobému zajištění centrálního zásobování teplem v lokalitě tohoto krušnohorského města i přes horizont roku 2027.

10. 7. 2020

Charita a sponzoring

Energetici darovali Adře přes 200 kg oblečení na pomoc Karvinsku

Přesně 234 kilogramů oblečení, které přinesli zaměstnanci Skupiny ČEZ do ostravského Domu energetiky, pomůže díky humanitární organizaci ADRA lidem na Karvinsku. První část darovaných věcí ADRA prodá ve svých humanitárních obchůdcích a výtěžek použije na provoz dobrovolnických center podporujících zařízení pro hendikepované a seniory, druhou rozdá prostřednictvím sociálních šatníků potřebným.

10. 7. 2020