Dodavatelský portál SAP Ariba
od 1. 1. 2024

Informace pro dodavatele registrované na současném portálu SUS: Abyste s námi mohli komunikovat prostřednictvím nového dodavatelského portálu, je třeba projít procesem registrace na portál SAP Ariba, který bude probíhat od poloviny října 2023 viz kroky níže.

 

Pro bezproblémovou registraci je třeba zkontrolovat platnost hlavní kontaktní osoby (HKO) na Dodavatelském portále SUS. Pokud došlo ke změně hlavní kontaktní osoby, je potřebné bezodkladné provedení její změny – nejpozději do 25. 9. 2023. Postup u změny hlavní kontaktní osoby naleznete na zde.

Koncem září bude Hlavní kontaktní osobě (HKO) společnosti zaslán informační email s detailním popisem přechodu na SAP Ariba, včetně registračního manuálu a důležitých odkazů. Všechny informace budou též publikovány na stránkách současného Dodavatelského portálu SUS zde a na webových stránkách Skupiny ČEZ zde.

Pro snadnější registraci bude společně se SAP Ariba pořádané online školení dodavatelů (Dodavatelský summit), na které Vám rovněž na konci září pošleme pozvánku. 

V polovině října bude spuštěn nábor dodavatelů do portálu SAP Ariba Skupiny ČEZ. Hlavní kontaktní osoba (HKO) společnosti obdrží email pro registraci na portál SAP Ariba. Vyčkejte na tento registrační email. Bez použití odkazu z registračního emailu nebude možné provést registraci pro obchodování se Skupinou ČEZ.

Portál SAP Ariba bude spuštěn 1. 1. 2024, kdy bude ukončen provoz dodavatelského portálu SUS.

 

V případě jakýchkoliv dotazů k SAP Ariba kontaktujte, prosím, ServiceDesk Skupiny ČEZ na emailové adrese servicedesk@cez.cz.

 

Jaké výhody nabízí SAP Business Network / SAP Ariba Sourcing?

Kompletní přehled objednávek, faktur, soutěží a aukcí.

Zrychlení procesu zpracování faktur a s tím spojené dodržení platebních podmínek.

Elektronické transakce přes standardní účet SAP Ariba jsou zdarma a bez poplatků.

 

Další informace k portálu SAP Ariba Network naleznete v odkaze zde.