Tiskové zprávy str. 4

Distribuce - Pomáháme
Distribuce

Preventivní program naučí děti, jak se chránit před úrazem elektrickým proudem a mnohem více

České sdružení regulovaných elektroenergetických společností (ČSRES), mezi jehož členy patří také společnost ČEZ Distribuce, připravilo unikátní preventivní program určený především pro děti předškolního věku, díky kterému si poutavou formou snadno zapamatují, jak se nejen chránit před možnými úrazy při kontaktu s elektřinou, ale také jak elektřinu využívat i s ní šetřit.

13. 10. 2021

Ostatní
Distribuce - Pomáháme
Charita a sponzoring

Zaměstnanci Skupiny ČEZ věnovali po čtrnácté čas dobré věci

Severní Čechy – Letošní „Čas pro dobrou věc“ mají za sebou zaměstnanci Skupiny ČEZ na severu Čech. V Ústeckém kraji věnovali jeden svůj pracovní den Dětskému domovu v Mašťově, Skanzenu v Zubrnicích a Vzdělávacímu a rekreačnímu centru Lesná, o. p. s. V Libereckém kraji pak zavítali přímo v krajské metropoli do Hospice sv. Zdislavy či Jedličkova ústavu. Pomoc třiceti dobrovolníků byla různorodá.

5. 10. 2021

Ostatní
Distribuce
Distribuce - Pomáháme

SOU elektrotechnické v Plzni již zná své letošní novodobé Prokopy Diviše

Plzeň – Motivační program Prokopa Diviše pro školní rok 2020/21, který pro studenty elektrooborů z partnerských škol Skupiny ČEZ již popáté vyhlásila ČEZ Distribuce, má v případě SOU elektrotechnického Plzeň již své vítěze. Devět nejlepších ze dvou učebních a jednoho studijního oboru si tak 30. června převzalo diplomy a symbolické šeky s částkami 16, 11 a 7 000 korun podle toho, na jakém místě se umístili. Slavnostní předání šeků za účasti zástupců ČEZ Distribuce proběhlo tradičně v poslední školní den v areálu školy.

1. 7. 2021

Ostatní
Distribuce
Distribuce - Pomáháme

SPŠSE v Liberci již zná své letošní novodobé Prokopy Diviše

Liberec – Motivační program Prokopa Diviše pro školní rok 2020/21, který pro studenty elektrooborů z partnerských škol Skupiny ČEZ již popáté vyhlásila ČEZ Distribuce, má v případě SPŠSE Liberec již své vítěze. Devět nejlepších z druhého až čtvrtého ročníku studia oboru elektrotechnika si tak převzalo diplomy a symbolické šeky s částkami 16, 11, 7 tisíc korun. SPŠSE Liberec je do motivačního programu zapojena od samého začátku, tedy pátým rokem.

25. 6. 2021