Přečtěte si o Gamabetě

Listujte s námi stránkami novin a časopisů píšících o Gamabetě.

Gamabeta - ŠteindlerNovinářům představil Gamabetu Milan Šteindler

 

 

 

 

Středoškoláci mají pomůcku Gamabeta (Jihlavský deník 2.10.2009)Gamabeta Jihlavské listy

Zástupci 11 středních škol z jižní Moravy a Třebíčska převzali v informačním centru Jaderné elektrárny Dukovany od Nadace ČEZ novou didaktickou pomůcku Gamabeta.

Celý text si přečtěte a prohlédněte ZDE       

 

 

 

 

Ve školních lavicích tentokrát učitelé (Týdeník školství 15.4.2009)

obr. Týdeník školstvíNejen žáci usedají pravidelně do školních lavic, ale také jejich učitelé. Tentokrát se sešli v chomutovské základní škole, aby se seznámili se soupravou Gamabeta, která jim usnadní výuku jaderné fyziky a zároveň dokáže žákům tuto oblast zajímavým způsobem přiblížit.

Kompletní text můžete vidět ZDE

 

 

 

 

 

Učitelé ve školních lavicích (CV deník 31.3.2009)

CV deník - Učitelé ve školních lavicíchNejen žáci, ale i učitelé pravidelně zasedají do školních lavic. Tentokrát se sešli v Chomutově vyučující fyziky na semináři, kde se teoreticky a hlavně i prakticky seznámili s novou soupravou Gamabeta pro výuku jaderné fyziky na základních a středních školách.

Kompletní text si přečtěte a prohlédněte ZDE.

 

 

 

 

 

Milan Šteindler experimentoval s radioaktivitou (Hospodářské noviny, příloha Kariéra, 14.11.2008)

Jednu říjnovou středu odpoledne se v prostorách Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské v Praze 1 odehrál netradiční fyzikální experiment. Herec a "vědátor" Milan Šteindler za pomoci půvabných asistentek Hanky Mašlíkové a Kateřiny Sokolové na vlastní kůži otestoval vlastnosti přírodní radioaktivity. Pomohla mu v tom speciální školní výuková pomůcka Gamabeta, kterou pro školy nechal vyvinout ČEZ.

Celý text si přečtěte a prohlédněte ZDE

 

Milan Šteindler experimentoval s radioaktivitou (http://www.people.cz/cs)

M. Šteindler - radioaktivitaV prostorách Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské v Praze 1 se odehrál netradiční fyzikální experiment. Herec a „vědátor“ Milan Šteindler za pomoci půvabných asistentek Hanky Mašlíkové a Kateřiny Sokolové na vlastní kůži otestoval vlastnosti přírodní radioaktivity. Pomohla mu v tom speciální školní výuková pomůcka Gamabeta, kterou pro školy nechal vyvinout ČEZ.

Více si přečtěte a prohlédněte ZDE