Tiskové zprávy str. 3

Udržitelný rozvoj a ESG
Ostatní
Elektrárny
Distribuce - Pomáháme
Charita a sponzoring

Světový den zvýšení povědomí o autismu podpořili energetici modrými světly již poosmé

Již devětkrát „Česko svítilo modře“, přičemž Skupina ČEZ se připojila k celorepublikové kampani, jejímž cílem je porozumět světu lidí s autismem, poosmé v řadě. V noci z 2. na 3. dubna se tak napříč celou republikou rozzářily vybrané industriální, administrativní a další objekty modrou elektrárny Tušimice a Ledvice a děčínské sídlo ČEZ Distribuce. Skupina ČEZ se tím rovněž hlásí k Cílům udržitelného rozvoje OSN (SDGs). V tomto případě k cíli 10 = Méně nerovnosti.

3. 4. 2022

Distribuce - Pomáháme

Ježíšek z ČEZ Distribuce přijel do libereckého Jedličkova ústavu již po čtrnácté

Také letos nezapomněl Ježíšek z ČEZ Distribuce na své kamarády v libereckém Jedličkově ústavu. Každoročně mu klienti ústavu napíšou svá přání a on jim je bezezbytku splní. Za Ježíška se přestrojilo na čtyřicet zaměstnanců společnosti ČEZ Distribuce, kteří mají srdce na správném místě. A tak i ta letošní vánoční návštěva přivezla do Liberce spoustu splněných přání.

23. 12. 2021

Distribuce
Distribuce - Pomáháme
Charita a sponzoring

Cvičný polygon učiliště má díky Nadaci ČEZ nové vybavení

Plzeň (Křimice) – Novým vybavením pracoviště pro výuku žáků v oblasti sítí nízkého a vysokého napětí pro tříleté a čtyřleté obory „silnoproudařů“ se může pochlubit SOU elektrotechnické Plzeň. Jeho cvičný polygon v Křimicích se totiž podařilo doplnit o nezbytné moderní výukové pomůcky, a to díky Nadaci ČEZ. Ta na vybavení polygonu v rámci grantu Podpora regionů přispěla škole částkou 200 000 korun.

13. 12. 2021

Distribuce - Pomáháme
Distribuce

Preventivní program naučí děti, jak se chránit před úrazem elektrickým proudem a mnohem více

České sdružení regulovaných elektroenergetických společností (ČSRES), mezi jehož členy patří také společnost ČEZ Distribuce, připravilo unikátní preventivní program určený především pro děti předškolního věku, díky kterému si poutavou formou snadno zapamatují, jak se nejen chránit před možnými úrazy při kontaktu s elektřinou, ale také jak elektřinu využívat i s ní šetřit.

13. 10. 2021