Personální informace
Životní prostředí a obnovitelné zdroje
Jaderné elektrárny

„Temelínské“ cyklobusy zahájily sezónu

Do práce v autobuse, zpátky domů na kole. Také letos mohou zaměstnanci elektrárny k dopravě do práce využívat cyklobusy. Netradičním benefitem sleduje ČEZ především jejich bezpečnost. Zkušenosti z minulých let potvrzují, že kombinovaná doprava cyklobus-kolo má i nečekané přínosy pro životní prostředí.

12. 4. 2021

Udržitelný rozvoj a ESG
Ostatní

Po studiu chtějí do ČEZu. Skupina ČEZ podruhé za sebou zvítězila v anketě TOP Zaměstnavatelé

Největší česká energetika obhájila loňskou pozici absolutního vítěze s titulem Jasná volba v anketě TOP Zaměstnavatelé 2021, v níž hlasují studenti českých vysokých škol. Kromě prestižní hlavní ceny ovládla i dvě vedlejší kategorie: jako vysněného zaměstnavatele označili Skupinu ČEZ také studenti technických univerzit v kategorii Technik a zvítězila rovněž v odvětví Energetika, plynárenství, petrochemický průmysl.

10. 2. 2021

Ostatní

Zájem o práci v ČEZ loni stoupnul, firmu posílilo 1172 nových zaměstnanců

Navzdory covidu tak v průběhu 2020 největší česká energetika nabrala o 8,5 % víc lidí než v předešlém roce. Třetinu nových nástupů loni tvořili vysokoškoláci, podobný podíl připadá na mladé do 30 let. Velkým tématem pro firmu je digitalizace, shání desítky odborníků.

5. 2. 2021

Ostatní

ČEZ je Zaměstnavatelem roku 2020

Hned dvě medaile z celostátního kola soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku putují letos do Skupiny ČEZ: stříbrnou v kategorii firem do 5000 zaměstnanců se může pyšnit ČEZ Distribuce, v souboji velkých firem zase získala zlatou medaili mateřská společnost ČEZ.