Obnovitelné zdroje energie a možnosti jejich využití pro ČR

Odborná studie kolektivu autorů je určena pro vážné zájemce o problematiku obnovitelných zdrojů. Nezávislí špičkoví odborníci v ní seznamují se současným stavem a perspektivami těchto zdrojů pro výrobu elektřiny v podmínkách naší republiky.

obr. OZEOdborná studie kolektivu autorů je určena pro vážné zájemce o problematiku obnovitelných zdrojů. Nezávislí špičkoví odborníci v ní seznamují se současným stavem a perspektivami těchto zdrojů pro výrobu elektřiny v podmínkách naší republiky. Studie přináší kvalitní a aktuální informace jak z technické, tak i ekonomické a legislativní oblasti. Může se stát cenným podkladem pro realistické hodnocení úlohy obnovitelných zdrojů ve výrobě elektřiny a pomůckou pro ty, kdo uvažují o vlastní stavbě takového zdroje.

Studie je ke stažení ve formátu PDFv elektronické podobě ZDE.

Rozsah: 180 stran formátu A4

Autoři: Ing. Jan Motlík, CSc., Libor Šamánek, RNDr. Josef Štekl, CSc., Ing. Tomáš Pařízek, Doc. Ing. Ladislav Bébar, CSc., Ing. Martin Lisý, Ing. Martin Pavlas, Ing. Radim Bařinka, Ing. Petr Klimek, Doc. Ing. Jaroslav Knápek, CSc., Doc. Ing. Jiří Vašíček, CSc.

Brožura vyšla v r. 2007, obsahuje tedy informace platné před tímto rokem!