ČEZ na veletrhu FOR ARCH

Mezinárodní veletrh FOR ARCH začíná v pražských Letňanech již v úterý 19. září a my budeme opět jeho součástí. Ať už plánujete stavbu domu, rekonstrukci nebo si prostě jen chcete vyrábět vlastní elektřinu ze slunce, na veletrhu FOR ARCH od nás získáte veškeré potřebné informace.

Kde nás najdete

  • Hala č. 4, hlavní ulička
  • Pondělí – pátek od 10:00 do 18:00 hodin
  • V sobotu od 10:00 do 17:00 hodin

Na co se můžete těšit

Na našem stánku se můžete obrátit na odborníky z ČEZ Prodej, kteří zodpoví vaše dotazy týkající se fotovoltaiky, tepelného čerpadla a dostupných dotací.

Budete si moci prohlédnout náš unikátní ČEZ Battery Box Queen – moderní kompaktní bateriové úložiště, které pracuje s přebytečnou elektřinou ze slunce a chytře řídí spotřebu energií v domácnosti. Jedná se o novinku z letošního května, nenechte si tedy ujít nejnovější trendy! A nezapomeňte - do konce října si fotovoltaiku od ČEZ můžete pořídit se slevou až 100 000 Kč!

Zjistit více můžete také o ČEZ Akademii, která pomáhá hledat možnosti, jak snížit spotřebu vaší domácnosti. Připravili jsme pro vás videa s odborníky a spoustu cenných informací o energiích a moderních technologiích.

Jako bonus můžete vyzkoušet unikátní brýle s virtuální realitou, díky kterým se budete moci přenést na virtuální prohlídku nejstřeženějších míst Jaderné elektrárny Temelín.


Nejčastější dotazy k valné hromadě
Více zde
FAQ regarding general meeting
Find more