Pokud jste v předpisu SIPO nenašli zálohu na elektřinu, nebo je tato záloha nižší než obvykle, je to tím, že jsme Vám do záloh zohlednili příspěvek státu na energie tzv. úsporný tarif a odpuštění poplatku za podporované zdroje energie (POZE). Více informací v textu níže

 


Teď je ten správný čas na pořízení fotovoltaiky

Nečekejte a začněte si vyrábět vlastní elektřinu. Snižte si už letos náklady na energie až o 50 %. S instalací do 3 měsíců a pouze 10% zálohou.

Ušetřete náklady za energie
Chci ušetřit s ČEZ

Vyberte si z naší nabídky fotovoltaiky

Zavoláme vám a zařídíme konzultaci i návrh zdarma.

Elektřina pro soláry

Svou spotřebu jste pokryli vlastní elektřinou a případně jste si nabili i domácí baterii na 100 %, ale co s elektřinou, kterou jste vyrobili navíc a už pro ni nemáte využití? Přejděte na Elektřinu pro soláry, se kterou přebytky energie nepřijdou nazmar.

Zjistit více

Výkup přebytečné elektřiny

V případě, že jsou vaše přetoky větší než vaše spotřeba, můžete přetoky prodávat.

Zjistit více

Zavoláme vám a zařídíme konzultaci i návrh zdarma.


Děkujeme, že jste si během KVIFF zašli na ReakTour

Během 58. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary jsme vás vzali na nejstřeženější prostory v zemi. Více než 6 500 z vás se podívalo do běžně nepřístupných míst v Temelíně, Dukovanech a Dlouhých stráních. Jsme rádi, že se vás mnoho zúčastnilo soutěže o hodnotné ceny, a že se vám líbila fotografie z našeho AI fotokoutku, který každého proměnil do pracovníka jaderné elektrárny ve žluté kombinéze.

Pojďte si to s námi krátce připomenout.

Video z 58. KVIFF