FAQ – Mohlo by vás zajímat

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky dochází, za situace nouzového stavu vyhlášeného vládou České republiky v souvislosti se šířením koronaviru SARS-CoV-2, k mimořádnému zpracování osobních údajů.

Toto opatření nařizuje operátorům zajišťujícím veřejnou mobilní komunikační síť, aby za účelem provedení epidemiologického trasování přenosu COVID-19 a k provedení identifikace rizikových skupin obyvatelstva, zpřístupnili výsledky zpracování provozně lokalizačních údajů souvisejících s provozem telefonního čísla užívaného nakaženým, a to za podmínky předchozího souhlasu takové osoby.

Více informací naleznete v mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví přístupném prostřednictvím odkazu a v Informacích o mimořádném zpracování osobních údajů osob nakažených koronavirem SARS-CoV-2 společnosti O2 Czech Republic, a.s., prostřednictvím jejíž mobilní sítě jsou poskytovány služby společnosti ČEZ Prodej, a.s., dostupných přes odkaz.

Ceník služeb elektronických komunikací s účinností od 1. 8. 2021

Stáhnout

Ceník služeb elektronických komunikací s účinností od 3. 2. 2021

Stáhnout

Ceník služeb elektronických komunikací s účinností od 1. 7. 2020

Stáhnout

Ceník služeb elektronických komunikací s účinností od 7. 5. 2020

Stáhnout

Ceník služeb elektronických komunikací s účinností od 2. 4. 2020

Stáhnout

Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platné a účinné od 1. ledna 2021.

Stáhnout

Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platné a účinné od 1. dubna 2020.

Stáhnout

S MOBILEM OD ČEZ se dovoláte, ať jste, kde jste. A díky 4G síti můžete svižně surfovat i v místech, kde to dříve šlo jen stěží.

Mapa pokrytí

Přejít k MOBILU OD ČEZ je snadné. Přečtěte si jak na to krok za krokem.

Pro používání telefonu v zahraničí musíte mít aktivovánu službu Roaming. Tu si můžete snadno aktivovat přes internetovou samoobsluhu či mobilní aplikaci ČEZ ON-LINE, v Hlasové samoobsluze *84, na Zákaznické lince 800 810 820 nebo jednoduše zasláním SMS ve tvaru „Roaming A“ na číslo 999 345. Více informací

Další otázky a odpovědi

Stáhněte si e-knihu nebo audioknihu jedním kliknutím

Zjistit více

V rámci vzájemné ochrany při návštěvě pobočky vás prosíme o dodržování následujících pravidel

Mějte zakrytá
ústa a nos
respirátorem nebo
nanorouškou

Při čekání dodržujte odstup 2 metry

Při kýchání a kašlání si zakrývejte ústa kapesníkem nebo paží

Upozornění

Zákaznická centra jsou pro vás otevřená. Vyřešíte na nich i požadavky týkající se distributorů energií. V seznamu poboček je poznáte podle názvu „Zákaznické centrum“ nebo „Kontaktní místo“. Smluvní partneři mají v současné době zavřeno.

Vybrané požadavky můžete řešit online. Z pohodlí svého domova vyřídíte například nahlášení samoodečtu, změnu záloh, adresy nebo způsobu platby, vrácení přeplatku a mnoho dalších věcí spojených s vaší smlouvou.


Více informací