Pokud jste v předpisu SIPO nenašli zálohu na elektřinu, nebo je tato záloha nižší než obvykle, je to tím, že jsme Vám do záloh zohlednili příspěvek státu na energie tzv. úsporný tarif a odpuštění poplatku za podporované zdroje energie (POZE). Více informací v textu níže

 

Poradíme Vám ohledně energií. 18.-19. 5. v zákaznickém centru v Pardubicích.

 


Podpora Mobil

MOBIL OD ČEZ

Potřebuji vyřídit

MOBIL OD ČEZ je dostupný na 99 % území České republiky a vyrovná se svým pokrytím všem současným operátorům na našem trhu. Přesné pokrytí vaší lokality signálem si můžete prohlédnout na interaktivní mapě.

VOLÁNÍ ZE ZAHRANIČÍ/ROAMING

Roaming je doplňková služba umožňující využívání služby MOBIL OD ČEZ i v sítích smluvních operátorů v zahraničí. Službu lze užívat kdekoliv na území pokrytém signálem smluvního zahraničního operátora. Na SIM kartách MOBILU OD ČEZ je služba roaming v počátečním nastavení automaticky vypnuta. Ceny pro konkrétní roamingové zóny naleznete v ceníku.

 

VOLÁNÍ DO ZAHRANIČÍ/MEZINÁRODNÍ VOLÁNÍ

Mezinárodním voláním, SMS a MMS se rozumí provoz z ČR na čísla s mezinárodní předvolbou jinou než +420. Ceny pro konkrétní zóny mezinárodního volání naleznete v ceníku.

 

JAK VYPNOUT/ZAPNOUT PRÉMIOVÉ SLUŽBY

Prémiové služby neboli služby třetích stran jsou standardně neaktivní. Aktivovat je můžete prostřednictvím webové samoobsluhy MŮJ ČEZ, na naší Zákaznické lince *84 nebo kterémkoli Zákaznickém centru. Více informací k prémiovým službám naleznete v ceníku.

Jak si aktivovat roaming? Přišla mi SMS/e-mail o mezinárodním volání do zóny EU - co mám dělat?

Vyřešte své požadavky v MŮJ ČEZ

Přihlaste se a spravujte svoje služby online - přehledně a jednoduše.
S čím vám MŮJ ČEZ pomůže, zjistíte zde

Reklamace

Nejste s něčím spokojeni? Dejte nám o tom vědět.

Zadat reklamaci

Nejčastější dotazy k valné hromadě
Více zde
FAQ regarding general meeting
Find more