Pokud jste v předpisu SIPO nenašli zálohu na elektřinu, nebo je tato záloha nižší než obvykle, je to tím, že jsme Vám do záloh zohlednili příspěvek státu na energie tzv. úsporný tarif a odpuštění poplatku za podporované zdroje energie (POZE). Více informací v textu níže

 

Poradíme Vám ohledně energií. 18.-19. 5. v zákaznickém centru v Pardubicích.

 


Podpora Mobil Mezinárodní volání/roaming

Mezinárodní volání/roaming

VOLÁNÍ ZE ZAHRANIČÍ/ROAMING

Roaming je doplňková služba umožňující využívání služby MOBIL OD ČEZ i v sítích smluvních operátorů v zahraničí. Službu lze užívat kdekoliv na území pokrytém signálem smluvního zahraničního operátora. Na SIM kartách MOBILU OD ČEZ je služba roaming v počátečním nastavení automaticky zapnuta. Ceny pro konkrétní roamingové zóny naleznete v ceníku.

 

VOLÁNÍ DO ZAHRANIČÍ/MEZINÁRODNÍ VOLÁNÍ

Mezinárodním voláním, SMS a MMS se rozumí provoz z ČR na čísla s mezinárodní předvolbou jinou než +420. Ceny pro konkrétní zóny mezinárodního volání naleznete v ceníku.

JAK VYPNOUT/ZAPNOUT PRÉMIOVÉ SLUŽBY


Prémiové služby neboli služby třetích stran jsou standardně neaktivní. Aktivovat je můžete prostřednictvím webové samoobsluhy MŮJ ČEZ, na naší Zákaznické lince *84 nebo kterémkoli Zákaznickém centru. Více informací k prémiovým službám naleznete v ceníku.


Nejčastější dotazy k valné hromadě
Více zde
FAQ regarding general meeting
Find more