Pokud jste v předpisu SIPO nenašli zálohu na elektřinu, nebo je tato záloha nižší než obvykle, je to tím, že jsme Vám do záloh zohlednili příspěvek státu na energie tzv. úsporný tarif a odpuštění poplatku za podporované zdroje energie (POZE). Více informací v textu níže

 


Podpora Technologie Postup pro registraci do dotačního programu

Postup pro registraci do dotačního programu

Registrace žádostí o dotaci v programu Nová zelená úsporám probíhá přes systém AIS (systém spravovaný Státním fondem životního prostředí ČR a Ministerstvem životního prostředí).

Samozřejmě vás v tom nenecháme a provedeme vás celou žádostí z pohodlí domova. Stačí pouze ověřit svoji totožnost e-identitou a zplnomocnit nás k vyřízení dotace. Většinu administrativy už zařídíme za vás a budeme vás průběžně informovat.  

Vaše 4 kroky k žádosti o dotaci: 

  1. Přihlášení do systému AIS e-identitou (na stránkách AIS SFŽP ČR se ověřte třeba Bankovní identitou nebo prostřednictvím Identity občana)
  2. Založení AIS účtu a registrace do programu Nová zelená úsporám
  3. Vygenerování AIS kódu pro zplnomocnění (vygenerovaný AIS kód vám přijde do e-mailu)
  4. Dokončení zplnomocnění ČEZ Prodej k vyřízení dotace (e-mail s AIS kódem nám můžete přeposlat na dotace@cez.cz a vyřizování vaší dotace můžeme převzít my)

Celý proces žádosti jsme pro vás připravili v detailním návodu krok za krokem:

- pokud použijete cestu ověření přes Bankovní identitu (nejjednodušší a bezpečné)
- nebo svoji totožnost raději ověříte přes Identitu občana (prostřednictvím návštěvy na Czechpoint).


TIP: V případě, že vlastníte bankovní účet podporující bankovní identitu, doporučujeme zvolit cestu pomocí Bank iD.

Stav své žádosti budete mít plně pod kontrolou a můžete si ho kdykoliv zkontrolovat v systému AIS. V případě, že si nebudete vědět rady, jsme tady pro vás na e-mailu dotace@cez.cz nebo na lince 371 100 351 každý všední den od 7 – 17 hodin. 

 

 

 

 

 

Potřebovali jste něco jiného?


ReakTour bude na KVIFF

Chystáte se na 58. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary a chtěli byste navštívit nejstřeženější místa v zemi? Pak pro vás máme skvělou zprávu! ReakTour, první prohlídku jaderných elektráren na světě, můžete vyzkoušet po celou dobu festivalu. Najdete nás na Divadelním náměstí v Městské spořitelně.

Těšit se na vás budeme každý festivalový den

28. 6. – 6. 7. vždy od 10 do 22 hodin.

Navigovat

Kam se podíváte?

Temelín Dukovany Dlouhé stráně
Nejčastější dotazy k valné hromadě
Více zde
FAQ regarding general meeting
Find more