Pokud jste v předpisu SIPO nenašli zálohu na elektřinu, nebo je tato záloha nižší než obvykle, je to tím, že jsme Vám do záloh zohlednili příspěvek státu na energie tzv. úsporný tarif a odpuštění poplatku za podporované zdroje energie (POZE). Více informací v textu níže

 


Jsme nejdůvěryhodnější dodavatel energií

S našimi fotovoltaickými elektrárnami si vyrábíte proud po celém Česku už v 5 969 domácnostech

Co říkají naši zákazníci?

Ohřev vody snadno, rychle a efektivně

Přemýšlel jsem, jak nejlevněji ohřát vodu. Zvažoval jsem několik variant a nakonec vyhrál ohřev pomocí fotovoltaických panelů. Mám už hotový rodinný dům a tak jsem chtěl jednoduché zařízení. Navíc jsem na tento ohřev vody nepotřeboval žádné povolení a využil jsem získání dotace.

Petr H.

Větrný Jeníkov

Fotovoltaika s ohřevem vody

Modelový příklad

Nejdostupnější řešení, jak získat energetickou nezávislost

Chtěl jsem něco ušetřit, ale neinvestovat na začátku zase tak moc. Elektrárnu jsem si objednal, protože mám doma ještě plynový kotel, který používám pro ohřev vody. Kombinace přímé spotřeby vyrobené energie v domě s akumulací vlastní energie do bojleru se ukázala jako skvělá volba. A navíc – celá instalace trvala pouze jeden den!

Josef H

Turnov

Fotovoltaika s ohřevem vody

Modelový příklad

Úspora financí s akumulací do vody

Dostal jsem návrh od topenáře dodělat solární ohřev vody pro náš dům. Máme správně situovanou střechu s dostatečnou plochou a měl jsem už i hotovou přípravu na solární panely. Poradil mi také, ať se obrátím na ČEZ, protože o mě bude dobře postaráno. Byl jsem nejdříve skeptický, ale naštěstí se nemýlil. ČEZ zařídil vše od A do Z a my jsme nyní rádi za úsporu financí.

Adam P.

Kojetice

Fotovoltaika s ohřevem vody

Modelový příklad

Jistota vlastní energie kdykoli k dispozici

Fotovoltaické panely jsem už měl a bylo mi líto, že nespotřebuji všechnu vyrobenou elektřinu v danou chvíli. Proto jsem si dokoupil baterii od ČEZ, abych měl kam energii ukládat. A jako skvělý bonus se už nějakou dobu nemusím bát, že mi vypadne elektřina. Prostě to neřeším.

Michal V.

Znojmo

Fotovoltaika s akumulací do baterie

Modelový příklad

Největší soběstačnost a ochrana proti výpadkům sítě

Pořád nám vypadával proud, poradila jsem se tedy v ČEZ a ti mi doporučili Battery Box. O vše se postarali a technologie, kterou jsme zvolili, je dnes v kombinaci s inteligentním řízením krokem do budoucnosti.

Simona Č.

Skalice

<

Fotovoltaika s akumulací do baterie

Modelový příklad

Celý proces bez starostí včetně dotace

Myšlenka vlastního úložiště energie pro mě byla zajímavá už dlouho. Já však nenávidím papírování a například řešení dotace je pro mě ta nejhorší představa. Nevím, kde co vyplnit, kam co poslat… naštěstí v rámci poptávky mi ČEZ nabídl kompletní zajištění na klíč včetně vyřízení dotace a všech náležitostí. Už přes rok mám vše zajištěné a jsem velmi spokojený.

Alexej B.

Rokycany

Fotovoltaika s akumulací do baterie

Modelový příklad

Zajištění na klíč včetně dotace

Stavěli jsme nový dům a zvažovali způsob vytápění. Varianta fotovoltaiky s tepelným čerpadlem se nám zdála na začátku příliš drahá, nicméně jsme na ni získali skvělou dotaci a nejlepší na tom bylo, že ČEZ se postaral o všechno papírování za nás. Neměnil bych.

František D.

Ústí nad Labem

Fotovoltaika v kombinaci s tepelným čerpadlem

Modelový příklad

Nejzelenější varianta s nejrychlejší finanční návratností

Než jsme oslovili ČEZ, pořádně jsme nevěděli, do čeho jdeme. Administrativa byla nekonečná a dokumentace těžko uchopitelná, neznali jsme totiž naši přesnou spotřebu. ČEZ nám ale vše dodal na klíč i se stavební připraveností, o nic jsme se nemuseli starat. No a dnes provozujeme dům s 80% soběstačností.

Jiří K.

České Budějovice

Fotovoltaika v kombinaci s tepelným čerpadlem

Modelový příklad

Moderní technologie ovládaná přes mobilní aplikaci

Já nejsem příliš technický typ, veškeré zajištění dodání technologie zajišťoval manžel. Od něj ale vím, že v létě šetříme díky fotovoltaice a v zimě máme úsporné vytápění díky tepelnému čerpadlu. Pro mě je velmi pohodlné, že si tuto technologii mohu ovládat odkudkoli ze svého mobilního telefonu a máme vše pod kontrolou i mimo domov.

Alena P.

Černošice

Fotovoltaika v kombinaci s tepelným čerpadlem

Chci vědět více o produktu

Vítěz

kampaně Chci sluneční energii 2019 pořádané dTEST

Celkový počet instalací fotovoltaických elektráren.

5 969

ČEZ mi dodal vše úplně na míru mému domu. Přijel se k nám podívat technik a já se o nic nemusela starat.

Markéta F.

Olomouc

Vše proběhlo bez problémů. Hlavně mi odpadly starosti s vyřizováním dotace.

Pavel H.

Kolín

Chci začít s návrhem vlastního projektu.
Stačí vám na to jen 5 minut.

1. Stačí jen několik základních údajů

2. Obratem získáte nejvhodnější řešení

3. Rovnou uvidíte i cenovou kalkulaci