Opět snižujeme ceny energií

Letos už počtvrté snižujeme ceny elektřiny a plynu. Pokračujeme v tom, co jsme slíbili – při poklesu velkoobchodních cen, za které pro vás energie nakupujeme, půjdeme s cenou dolů i my.

Své sliby plníme, jsme tu pro vás

Na začátku roku jsme slíbili, že pokud to bude alespoň trochu možné, tak naše ceníky budeme pravidelně snižovat. Už počtvrté tak jdeme letos s cenami dolů. V polovině září zlevníme naše jednoleté, dvouleté i tříleté fixace.

Cenu elektřiny s roční fixací snižujeme o více než 20 % pod vládní strop, a to na 4 767,40 Kč za MWh (3 940 Kč bez DPH) pro sazbu D02d. A cenu plynu s fixací na jeden rok snižujeme na 2 238,50 Kč za MWh (1 850 Kč bez DPH) pro všechna pásma spotřeby.

Vyplňte smlouvu online

Využijte online sjednání smlouvy. Je to snadné, stačí vám informace z vyúčtování a pár minut. Kdybyste formulář nedokončili, zavoláme vám a společně to dotáhneme.

Přejít k ČEZ

Nový online produkt pro elektřinu

Od poloviny září budeme nabízet nový produkt pro zákazníky, kteří si vše nejraději řeší online, a to i vyřízení smlouvy na elektřinu. Nemusíte nikam volat, ani chodit, abyste získali výhodnou cenu elektřiny s fixací na jeden rok. A díky naší mobilní i webové aplikaci MŮJ ČEZ budete mít perfektní přehled o svém odběrném místě.

Zafixovaná cena na celý jeden rok

Díky tomu budete mít jistotu a nebudete muset řešit výkyvy ceny. Dopředu budete vědět, kolik zaplatíte.

Výhodná cena pod vládním stropem

Pro nejrozšířenější sazbu D02d je obchodní část ceny za MWh 4 767,40 Kč (3 940 Kč bez DPH).

Vše si vyřídíte sami online

Od podpisu smlouvy, přes vyúčtování, až po zadávání požadavků – kdykoli a kdekoli.


Nejčastější dotazy k valné hromadě
Více zde
FAQ regarding general meeting
Find more