ČEZ NA ZAVOLANOU

Věnujte se důležitějším věcem, starosti nechte nám

Volejte nonstop

Potřebujete instalatéra, topenáře, plynaře, opraváře spotřebičů?

221 586 500

Sehnat spolehlivého opraváře nikdy nebylo snazší. Stačí jen zavolat, sdělit operátorovi rozsah prací a preferovaný termín. Operátor zkontaktuje nejvhodnějšího řemeslníka, dojedná s ním detaily a zavolá vám zpět.

Potřebujete instalatéra, topenáře, plynaře, opraváře spotřebičů?

Jistě to sami dobře znáte, potřebujete opravit odpad, nainstalovat novou vodovodní baterii nebo vyměnit zastaralé zásuvky. Sehnat spolehlivého a ověřeného odborníka mnohdy není jednoduché a určitě to není otázka jednoho telefonátu.

O shánění opraváře se již nemusíte starat

Díky dodávkám energií od ČEZ se už nemusíte starat o shánění opraváře, pokud se ve vaší domácnosti cokoliv porouchá. Stačí zavolat na 221 586 500 a díky našemu spolehlivému partnerovi vám zajistíme výjezd technika na místo. Díky ČEZ už se nemusíte o nic starat a my vám vhodného opraváře zajistíme a pošleme rovnou k vám domů.

Chcete za opravu ušetřit nebo ji mít zcela zdarma?

Záleží jen na vás, jestli budete mít výjezd, práci technika, opravu či náhradní díly zdarma nebo jen využijete servis v podobě zajištění schopného technika. Hoďte svoje starosti za hlavu a nechte je na nás se službami ČEZ ASISTENT a ČEZ ASISTENT PLUS.

Často se ptáte