Objednávka exkurze do elektráren

Jaderná elektrárna Dukovany

Exkurze je zcela zdarma a trvá asi dvě hodiny. Během této doby se o vás budou starat profesionální průvodci. Shlédnete filmy o energii a Jaderné elektrárně Dukovany, prohlédnete si modely celé elektrárny i některých zařízení.

  • Skupiny v počtu do 8 osob se nehlásí přes rezervační systém, pouze telefonicky na čísle
    561 105 519.
  • Při návštěvě žáků a studentů v Informačním centru Jaderné elektrárny Dukovany zodpovídá za jejich chování doprovod (učitel). Děkujeme.

Prosíme, dodržujte časový rozvrh, v opačném případě nebudeme moci zajistit exkurzi v plném rozsahu.

Doporučujeme spojit tuto exkurzi s exkurzí do Vodní elektrárny Dalešice a projížďkou lodí Horácko po Dalešické přehradě.

Objednání exkurze

Objednávkový formulář na exkurzi obsahuje 4 kroky. V prvním kroku je nutné vyplnit předpokládaný počet účastníků a období, ve kterém si přejete exkurzi uskutečnit. Po vyplnění údajů se v dalším kroku zobrazí seznam volných termínů, na které lze exkurzi objednat. V libovolném kroku se lze vrátit k předchozímu výběru pomocí tlačítka "Zpět".

 Počet účastníků a období Seznam volných termínů Kontaktní formulář Kontrola vyplněných údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

Zpět