Pokud jste v předpisu SIPO nenašli zálohu na elektřinu, nebo je tato záloha nižší než obvykle, je to tím, že jsme Vám do záloh zohlednili příspěvek státu na energie tzv. úsporný tarif a odpuštění poplatku za podporované zdroje energie (POZE). Více informací v textu níže

 


Zaměstnanecká nabídka Benefit jaro 2024

Se Zaměstnaneckou telefonií získají zaměstnanci Skupiny ČEZ a neintegrovaných společností i jejich rodinní příslušníci, známí a blízcí skutečný benefit – výhodné hlasové a datové tarify již od 116 Kč. Poskládáte si tak snadno nejlepší kombinaci pro každého člena rodiny a ušetříte za volání a data.

Do 31. 5. 2024 na 3 měsíce ZDARMA!

Proč MOBIL OD ČEZ

 

Pořiďte si mobilní zařízení na splátky

Se Zaměstnaneckou telefonií můžete mít hned nový přístroj a nezaplatit na splátkách ani korunu navíc.

Volejte v rámci VPN zdarma

S ostatními účastníky Zaměstnanecké telefonie, služebními čísly Skupiny ČEZ a ostatními účastníky Mobilu od ČEZ si v rámci vnitropodnikového volání telefonujete na území ČR zcela zdarma.

Využívejte naše služby bez závazků

Naše služby neobsahují žádné skryté háčky, smlouvu můžete kdykoli ukončit.

 

Přehled balíčků

Vyberte si z naší nabídky hlasových balíčků a přidejte si data přesně podle toho, jak potřebujete.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH 21 %.

Potřebujete s něčím poradit?

Každý zaměstnanec může mít až 7 aktivních telefonních čísel. Tento benefit může přenést i na své blízké nebo známé. Ti pak smlouvu uzavřou přímo s ČEZ Prodej, a.s. a mohou si nastavovat výhodné balíčky a tarify sami dle svých potřeb.

 

Zavolejte na 800 810 820

7 dní v týdnu od 7 do 20 hodin

Nebo přijďte na pobočku

Mapa kontaktních míst

 

 

Pokud si sjednáváte služby Zaměstnanecké telefonie poprvé, je potřeba doložit potvrzení od zaměstnavatele v tomto formuláři. Vyplněný formulář stačí zaslat na e-mail zametelefonie@cez.cz, následně vás budeme sami kontaktovat.

 

 

Mohlo by vás zajímat

Aktuální zaměstnanecká nabídka je primárně určená pro zaměstnance integrovaných a neintegrovaných společností Skupiny ČEZ. Dále ji mohou využít i rodiny a přátelé zaměstnanců, pokud je do benefitního programu Zaměstnanecké telefonie přizvou.

U nových smluv uzavřených od 15. 4. 2024 do 31. 5. 2024, kde si sjednáte některý z tarifů Volání nebo kombinaci tarifu Volání a balíčku Internetu viz Ceník speciálních služeb, vám budeme ode dne zahájení poskytování služeb až do uplynutí prvních tří celých po sobě následujících zúčtovacích období účtovat cenu ve výši 0 Kč.

Příklad: Pokud si sestavíte tarif s hlasovým balíčkem Volání Neomezeně (237 Kč) a k tomu datový balíček Internet M – 5 GB (182 Kč), místo měsíční ceny 419 Kč bude vaše cena 0 Kč. Celková úspora za tři měsíce pro vás bude 1 257 Kč. Ceny ostatních služeb, jako jsou zpoplatněné minuty po vyčerpání volných jednotek u tarifů Volání, prémiové SMS, roamingové služby, mezinárodní volání a jiné, jsou účtovány dle platného Ceníku služeb.

Přehled všech balíčků a tarifů zahrnutých do této nabídky najdete v Ceníku speciálních služeb.

Pokud si v průběhu 3 měsíců, kdy využíváte tuto nabídku, tarif nebo balíček změníte, u nově vybraného balíčku nebo tarifu již budete platit cenu dle Ceníku služeb.

Určitě ne. Můžete si přenést své stávající telefonní číslo od současného poskytovatele mobilních služeb. Díky tomu si svoje stávající číslo můžete ponechat.

Aktuální akční nabídka je určena pouze pro nově uzavřené smlouvy Zaměstnanecké telefonie sjednané v období od 15. 4. 2024 do 31. 5. 2024. Nicméně každý zaměstnanec může Zaměstnaneckou telefonii využívat až na 7 telefonních číslech. Nevyužíváte zatím všech 7 čísel? V tom případě můžete aktuální nabídku využít i vy, vaše rodina a přátelé.

Zároveň připomínáme, že v rámci Zaměstnanecké telefonie nabízíme také zvýhodněný nákup mobilních zařízení na splátky bez navýšení.

Je to snadné. Do kontaktního formuláře zadejte své jméno a telefonní číslo. My se vám sami ozveme, se vším vám poradíme a sestavíme s vámi nejlepší kombinaci pro vás nebo vaše blízké.

 

 

 


FAQ regarding general meeting
Find more