ČEZ SERVIS
VYTÁPĚNÍ

Kontrola plynového zařízení
a spalinové cesty v jeden den.

CO ZÍSKÁTE S ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ ZA 199 KČ MĚSÍČNĚ?

ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ (ČSV) je komplexní služba, která se postará o váš plynový kotel. Zařídíme jednorázovou kontrolu plynového kotle a kontrolu spalinové cesty v jeden den, a navíc získáte doplňkové asistenční služby pro zdroje tepla s nonstop linkou pro zajištění oprav.

Díky naší pravidelné kontrole se vám může snížit spotřeba energie až o 15 %, prodloužit životnost kotle a snížit riziko případné havárie.

SJEDNEJTE SI KONTROLU PLYNOVÉHO ZAŘÍZENÍ ON - LINE

Díky ČEZ ON-LINE budete mít také přehled o termínech kontrol a platbách, zároveň budete mít kdykoliv k dispozici záznamy o provedených kontrolách.

7 DŮVODŮ, PROČ SI POŘÍDIT ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ:

1. VŠE V JEDEN DEN OD PROFESIONÁLŮ

Pravidelnou kontrolu spalinové cesty, její čištění a roční kontrolu plynového kotle vám zajistí ve stejný den naši profesionální technici, samozřejmostí je jejich osvědčení ke kontrole kotle. Většina našich zákazníků je nadmíru spokojená s našimi techniky, kteří provádí pravidelné kontroly, a uděluje jim v hodnocení návštěvy známku 1.

2. TERMÍNY HLÍDÁME ZA VÁS

Termíny pravidelných kontrol nechte na nás, každý rok se vám vždy včas ozveme s návrhem návštěvy našeho technika, nemusíte nic hlídat sami.

3. KONTROLA DO 50 PRACOVNÍCH DNŮ

Kontrolu plynového zařízení provádíme průměrně do 50 pracovních dnů od zaplacení prvního vyúčtování, záleží na ročním období, kdy službu sjednáte. V zimním období se může termín prodloužit, protože je požadavků na kontrolu více než v létě.

4. KONTROLA I V LÉTĚ

Kontrola spalinové cesty je ze zákona povinná jednou za rok (u kondenzačního kotle jednou za dva roky) a můžete ji provést kdykoliv, a to samozřejmě i v létě, v takovém případě budete mít kotel alespoň připravený na zimní sezónu. Také platí, že pokud jste si sjednali ČSV v zimě, můžete si kontrolu bez problémů odložit až na léto.

5. DOKLADY O PROVEDENÝCH KONTROLÁCH KDYKOLI K DISPOZICI

Kopie formulářů o kontrolách kotle a spalinové cesty máte u nás vždy elektronicky k dispozici v ČEZ ON LINE.

6. DOPLŇKOVÉ ASISTENČNÍ SLUŽBY

V ceně služby ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ je zahrnuto také pojištění zdroje tepla – pokud je zařízení mladší 7 let, zajistíme vám 2x za rok jeho opravu, a to až do výše 5 000 Kč. Pro nahlášení a zajištění opravy je vám k dispozici nonstop linka.

7. NOVÉ PLYNOVÉ ZAŘÍZENÍ

Rádi pro vás také připravíme nezávaznou nabídku na nové plynové zařízení v případě, že váš kotel je již v nevyhovujícím stavu. Odborně poradíme při výběru vhodného typu vytápění, vše potřebné dovezeme, nainstalujeme a postaráme se i o servis.
Stačí vyplnit náš jednoduchý formulář, zabere vám to jen pár minut.

Mám zájem o ČEZ servis vytápění

React App

V rámci vzájemné ochrany při návštěvě pobočky vás prosíme o dodržování následujících pravidel

Mějte zakrytá
ústa a nos
respirátorem nebo
nanorouškou

Při čekání dodržujte odstup 2 metry

Při kýchání a kašlání si zakrývejte ústa kapesníkem nebo paží

Upozornění

Zákaznická centra jsou pro vás otevřená. Vyřešíte na nich i požadavky týkající se distributorů energií. V seznamu poboček je poznáte podle názvu „Zákaznické centrum“ nebo „Kontaktní místo“.

Vybrané požadavky můžete řešit online. Z pohodlí svého domova vyřídíte například nahlášení samoodečtu, změnu záloh, adresy nebo způsobu platby, vrácení přeplatku a mnoho dalších věcí spojených s vaší smlouvou.


Více informací

Pro informace o síti pokračujte zde
Pro informace o službách internetu od ČEZ pokračujte zde