Pokud jste v předpisu SIPO nenašli zálohu na elektřinu, nebo je tato záloha nižší než obvykle, je to tím, že jsme Vám do záloh zohlednili příspěvek státu na energie tzv. úsporný tarif a odpuštění poplatku za podporované zdroje energie (POZE). Více informací v textu níže

 

ČEZ SERVIS
VYTÁPĚNÍ

Kontrola plynového zařízení
a spalinové cesty v jeden den.

Co získáte s ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ za 199 Kč měsíčně?

ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ (ČSV) je komplexní služba, která se postará o váš plynový kotel. Zařídíme jednorázovou kontrolu plynového kotle a kontrolu spalinové cesty v jeden den, a navíc získáte doplňkové asistenční služby pro zdroje tepla s nonstop linkou pro zajištění oprav.

Díky naší pravidelné kontrole se vám může snížit spotřeba energie až o 15 %, prodloužit životnost kotle a snížit riziko případné havárie.

Sjednejte si kontrolu plynového zařízení on‑line

Díky MŮJ ČEZ budete mít také přehled o termínech kontrol a platbách, zároveň budete mít kdykoliv k dispozici záznamy o provedených kontrolách.

7 důvodů, proč si pořídit ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ:

1. Vše v jeden den od profesionálů

Pravidelnou kontrolu spalinové cesty, její případné čištění a roční kontrolu plynového kotle vám zajistí ve stejný den naši profesionální technici, samozřejmostí je jejich osvědčení ke kontrole kotle. Většina našich zákazníků je nadmíru spokojená s našimi techniky, kteří provádí pravidelné kontroly, a uděluje jim v hodnocení návštěvy známku 1.

2. Termíny hlídáme za vás

Termíny pravidelných kontrol nechte na nás, každý rok se vám vždy včas ozveme s návrhem návštěvy našeho technika, nemusíte nic hlídat sami.

3. Kontrola do 50 pracovních dnů

Kontrolu plynového zařízení provádíme průměrně do 50 pracovních dnů od zaplacení prvního vyúčtování, záleží na ročním období, kdy službu sjednáte. V zimním období se může termín prodloužit, protože je požadavků na kontrolu více než v létě.

4. Kontrola i v létě

Kontrola spalinové cesty je ze zákona povinná jednou za rok (u kondenzačního kotle jednou za dva roky) a můžete ji provést kdykoliv, a to samozřejmě i v létě, v takovém případě budete mít kotel alespoň připravený na zimní sezónu. Také platí, že pokud jste si sjednali ČSV v zimě, můžete si kontrolu bez problémů odložit až na léto.

5. Doklady o provedených kontrolách kdykoli k dispozici

Kopie formulářů o kontrolách kotle a spalinové cesty máte u nás vždy elektronicky k dispozici v MŮJ ČEZ.

6. Doplňkové asistenční služby

V ceně služby ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ je zahrnuto také pojištění pro případ poruchy zdroje tepla – pokud je zařízení mladší 7 let a není v záruce, zajistíme vám v případě havárie jeho opravu, a to 2x za rok do výše 5 000 Kč. Pro nahlášení a zajištění opravy je vám k dispozici nonstop linka.

7. Nové plynové zařízení

Rádi pro vás také připravíme nezávaznou nabídku na nové plynové zařízení v případě, že váš kotel je již v nevyhovujícím stavu. Odborně poradíme při výběru vhodného typu vytápění, vše potřebné dovezeme, nainstalujeme a postaráme se i o servis.
Stačí vyplnit náš jednoduchý formulář, zabere vám to jen pár minut.

Mám zájem o ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ

React App

Objednejte se na nové termíny od ledna do března 2023!

Pro velký zájem jsou již registrace přes rezervační formulář obsazeny. Nezbylo na vás místo? Pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc a nabídnout vám termín  se stejně starými dětmi. Napište nám na e-mail virtualnevelektrarne@cez.cz tyto informace:

1. O jaký typ prohlídky máte zájem (Distribuce elektřiny, Temelín, Dukovany nebo Obnovitelné zdroje).

2. Z jaké školy jste (ZŠ, SŠ, gymnázium atd.).

3. S jakou třídou chcete prohlídku absolvovat (prosíme, uveďte ročník a počet studentů).