Změna smlouvy

Chci na sebe převést existující smlouvu pro dodávky elektřiny nebo plynu

Koupili jste byt či dům, nebo se stěhujete do dlouhodobého pronájmu? Přečtěte si, jak postupovat.

Chci převést existující smlouvu na dodávky energií na někoho jiného a původní obchodník je ČEZ Prodej, a.s.

Stěhujete se, nebo prodáváte nemovitost a potřebujete převést existující smlouvu na elektřinu nebo plyn na někoho jiného?

Chci změnit kontaktní údaje – jméno, adresu, telefon, email

Změnil/la jste číslo svého mobilního telefonu? Změnil/la jste jméno? Založil/la jste si novou emailovou adresu? Požadujete zasílat korespondenci na novou adresu? Změna kontaktních údajů je velmi jednoduchá!

Chci změnit výši záloh

Potřebujete upravit výši záloh?

Chci změnit četnost záloh

Chcete změnit četnost záloh na úhradu spotřeby elektřiny či plynu? Chcete platit zálohy v jiném cyklu, než máte sjednáno?

Chci změnit způsob placení

Chcete mít co nejpohodlnější způsob platby za elektřinu/plyn? Nevyhovuje Vám nastavený způsob placení a nechcete každý měsíc zadávat příkaz do banky k úhradě zálohy na elektřinu či plyn? Změna je velmi jednoduchá!

Chci změnit produktovou řadu

Vybrali jste si vhodnější produktovou řadu než tu, kterou nyní využíváte? Preferujete on-line komunikaci a chcete zároveň ušetřit? Změna produktové řady je velmi jednoduchá.

Chtěl/a bych změnit distribuční sazbu u elektřiny

Potřebujete změnit distribuční sazbu? Budete instalovat akumulační ohřívač vody nebo chcete zcela změnit charakter odběru jako např. instalovat elektrické vytápění? Přečtěte si, co je pro to potřeba udělat.

Chtěl/a bych zvýšit odběr elektřiny (mám nový spotřebič)

Pokud se chystáte pořídit náročnější spotřebič, jako je například přímotopné vytápění, varná deska nebo výkonná klimatizace, přečtěte si předem, jak v takovém případě postupovat.

Chci ukončit odběr elektřiny/plynu

Chcete ukončit smlouvu na elektřinu či plyn?