Podpora Co se od 1. 10. 2023 změní a jak se vás to týká?

Co se od 1. 10. 2023 změní a jak se vás to týká?

1. 10. 2023 upravujeme cenu některých neomezených tarifů. Z důvodu výrazně zvýšených nákladů dochází k navýšení jejich ceny. Konkrétně se změna ceny týká tarifu Nekonečné volání a SMS s 3 GB, kde dochází ke změně ceny z 399 Kč na 449 Kč, tarifu Nekonečné volání a SMS s 8 GB – změna z 499 Kč na 549 Kč, a tarifu Nekonečné volání, SMS a data – změna z 599 Kč na 699 Kč. 

 

Připravili jsme pro vás přehled změn i praktické příklady, ve kterých najdete vše, co potřebujete vědět.

 

MOBIL od ČEZ ještě nevyužívám

U neomezených tarifů sjednaných do 30. 9. 2023 neměníme cenové nebo jiné podmínky. I nadále si budete moci užívat stejného objemu služeb za stejnou cenu jako doposud.

V případě, že jste do 30. 9. 2023 uzavřel/a novou smlouvu nebo jste si u již používaného telefonního čísla objednal/a neomezený tarif, platíte ceny uvedené v ceníku, který jste obdržel/a společně s ostatní smluvní dokumentací při uzavření nebo změně smlouvy. Změna ceny se vztahuje na smlouvy, které jsou uzavřené, nebo neomezené tarify, které jsou objednané, od 1. 10. 2023.

 

Jsem zákazník MOBILU od ČEZ

Využívám některý z neomezených tarifů

Máme pro vás dobrou zprávu – v případě vašeho aktuálního neomezeného tarifu se nemění nic. Změna ceny neomezených tarifů se týká pouze zákazníků, kteří s námi uzavřou novou smlouvu nebo si objednají některý z uvedených tarifů od 1. 10. 2023.

Pro nekonečné tarify objednané 1. 10. 2023 nebo později se cena řídí ceníkem platným od 1. 10. 2023 s již upravenou cenou.

V případě změny tarifu v rámci neomezených tarifů provedené do 30. 9. 2023 (například z tarifu Nekonečný tarif, SMS a data na tarif Nekonečný tarif s SMS a 8 GB) pro vás bude platit cena dle dosavadního ceníku.

Pokud změnu tarifu provedete 1. 10. 2023 nebo později, nový tarif se již bude řídit novým ceníkem. Ke změně tarifu vám zašleme i nové shrnutí smlouvy, kde budou veškeré informace uvedeny.

 

Využívám některý z Kombinovatelných balíčků nebo Samostatný datový tarif

Nemusíte mít žádné obavy - ceny Kombinovatelných balíčků volání, SMS a internetu a Samostatného datového tarifu se od 1. 10. 2023 nemění.

U MOBIL OD ČEZ si můžete dle vašich aktuálních potřeb flexibilně měnit objednané balíčky nebo tarify. Proto vás o každé jejich změně s předstihem informujeme, abyste vždy měli aktuální informace o našich službách. Z tohoto důvodu jsme vám nyní zaslali informaci o změně ceny u neomezených tarifů.

Co mám dělat, když se mi nové nastavení nelíbí?

Pokud vám tato změna nevyhovuje a rádi byste si nastavili jiný tarif dle vlastního výběru, můžete to snadno udělat v MŮJ ČEZ, na Zákaznické lince nebo kontaktních místech ČEZ. Své nastavení si můžete podle potřeby zdarma měnit jednou za zúčtovací období.

Pokud máte dotaz na aktuální nastavení, ceníky nebo podmínky smlouvy, zavolejte nám na *84, společně najdeme nejlepší nastavení služeb.

 

 

Co hledáte?


Nejčastější dotazy k valné hromadě
Více zde
FAQ regarding general meeting
Find more