Zpět

Chci se vrátit k ČEZ Prodej (Plyn)

Odešli jste od ČEZ Prodej k jinému dodavateli energií a zjistili jste, že vám nový dodavatel nevyhovuje? Změna dodavatele energií nemusí být vždy výhodná. Poradíme vám, jak se vrátit zpět.

Pro jednodušší vyplnění formulářů si prosím k ruce připravte smlouvu nebo fakturu od stávajícího dodavatele plynu, na které jsou uvedeny všechny potřebné technické údaje vašeho odběrného místa.

  • Vyplňte formuláře Smlouvu o sdružených službách dodávky plynu na vybraný produkt pro domácnosti nebo pro podnikatele a Plnou moc pro domácnosti nebo podnikatele.
  • Zároveň oba dokumenty vytisknětepodepište na vyznačených místech.
  • Udělením plné moci nám umožníte zastupovat vás při všech úkonech, které jsou nutné pro změnu dodavatele zajistit, jako je např. podání výpovědi stávajícímu dodavateli, nebo k zastupování při registraci u společnosti OTE, a.s.
  • Celý proces změny dodavatele na základě vámi podepsané plné moci kompletně vyřídíme za vás.
  • O termínu zahájení dodávky plynu od ČEZ Prodej vás budeme informovat formou e-mailu/dopisu, jakmile váš stávající obchodník schválí výpověď smlouvy.
  • Smlouvu za vás mohou vyplnit i naši operátoři. Kdykoliv můžete volat naši Zákaznickou linku ČEZ Prodej 800 810 820. Pro jednodušší vyřízení si prosím k ruce připravte fakturu nebo smlouvu od stávajícího dodavatele elektřiny, na které jsou uvedeny všechny potřebné technické údaje vašeho odběrného místa. Operátor s vámi smlouvu ochotně vyplní a zašle vám ji k podpisu.
Nevíte si rady s vyplněním smlouvy o sdružených službách dodávky plynu?
Zkuste našeho průvodce k vyplnění smlouvy.

Všechny potřebné dokumenty už mám. Jaký je další postup?

Dokumenty předejte vyplněné a podepsané ČEZ Prodej.

Online

Nejrychlejší způsob přepisu.

Přihlásit se

Na kontaktním místě

Objednejte se dopředu

Poštou

ČEZ Prodej, a.s.
Guldenerova 2577/19
326 00 Plzeň

Co bude následovat

  • Jakmile dostaneme všechny potřebné doklady, zahájíme přepis odběrného místa.
  • Nový odběratel dostane informace o zahájení dodávky pod svou smlouvou, a to společně s rozpisem záloh.

 

Pomohly Vám uvedené informace?